Agnieszka Chylińska - Forever Child Tour w Ostródzie

Bilety na koncert Agnieszka Chylińska - Forever Child Tour w Ostródzie - 07-07-2017

Koncert Agnieszka Chylińska - Forever Child Tour w Ostródzie

Agnieszka Chylińska

07.07.2017 20:30

Ostróda (Warmińsko-mazurskie) - Amfiteatr, ul. Mickiewicza 22

1783

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi

19:00 – otwarcie bram
 
20:30 – rozpoczęcie koncertu


Letnia część trasy
Forever Child Tour
Agnieszka Chylińska, po wydaniu długo oczekiwanej płyty „Forever Child”, od października 2016 r. gra koncerty entuzjastyczne przyjmowane przez fanów. Po kolejnych występach artystki w Polsce i Europie producenci trasy – Music Company i Top Management – zapraszają na cztery koncerty w ramach letniej części „Forever Child Tour” 2017.
 
We wrześniu 2016 r. Agnieszka Chylińska powróciła w wielkim stylu na polską scenę muzyczną, wydając album „Forever Child”, który szybko zyskał status złotej, a następnie platynowej płyty. Pierwszy utwór z krążka, „Królowa łez”, ma już ponad 37 milionów odsłon w serwisie YouTube. Gdy w październiku 2016 r. artystka rozpoczęła trasę „Forever Child Tour”, bilety na wszystkie koncerty zostały wyprzedane w rekordowo krótkim czasie. Również polskie i europejskie koncerty w lutym i marcu 2017 r. cieszyły się ogromnym zainteresowaniem fanów. W związku z entuzjastycznym przyjęciem i emocjami towarzyszącymi występom Agnieszki Chylińskiej, Music Company i Top Management, producenci trasy, zapraszają na cztery koncerty w ramach letniej części „Forever Child Tour” 2017: w Płocku, Ostródzie, Sopocie i Koszalinie.
„Forever Child” Agnieszki Chylińskiej jest zaskakującą i nieoczywistą wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska łączy rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Na koncertach „Forever Child Tour” charyzmatyczna wokalistka kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy, energetyczny rock.
Szczegółowe informacje o trasie dostępne są na stronach: http://musiccompany.pl/koncerty/agnieszka_chylinska_forever_child_tour
https://www.facebook.com/MusicCompanyPl/
Producentami trasy „Forever Child Tour” są: Music Company i Top Management. Patronat medialny nad płytą i trasą objęli: TVN, RMF i Onet.
Letnia część trasy koncertowej „Forever Child Tour” 2017
9.06.2017 Płock, Amfiteatr
7.07.2017 Ostróda, Amfiteatr
11.08.2017 Sopot, Opera Leśna
12.08.2017 Koszalin, Amfiteatr
Oficjalne strony Agnieszki Chylińskiej:
https://pl-pl.facebook.com/AgnieszkaChylinska/
 
www.chylinska.com


Galerie

Zapraszamy na koncert Agnieszka Chylińska w Ostródzie
Koncert odbędzie się w/na Amfiteatr przy ul. Mickiewicza 22.
Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Ostródzie? Zapisz się!


Zaufało nam już 172 670 osób