Maciej Maleńczuk w Szczecinie

Bilety na koncert Maciej Maleńczuk w Szczecinie - 08-10-2017

Koncert Maciej Maleńczuk w Szczecinie

Maciej Maleńczuk

08.10.2017 19:00

Szczecin (Zachodniopomorskie) - Klub Lulu, ul. Partyzantów 2

486

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi
Maciej Maleńczuk z solowym koncertem w Szczecinie
Maciej Maleńczuk, artysta nieobliczalny, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni, czyli mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym muzyk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa. Nie zabraknie takich utworów jak: „Ostatnia nocka", „Tango libido", „Sługi za szlugi", „Dawna dziewczyno" czy „Synu".
O autentyczności przekazu artysty zawsze stanowiła bezkompromisowość. Nie inaczej będzie i tym razem: przepływu szczerych emocji między wykonawcą i słuchaczami nie zmącą żadne pochodzące z obcych źródeł dźwięki, a całą istotę bezpośredniego obcowania zapowiadają słowa, jakie Maciej Maleńczuk kieruje do swojej publiczności: „Stęsknionych za barwą mojego głosu – doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wypieprza z sali".
Maciej Maleńczuk – urodził się 14 sierpnia 1961 roku w Wojcieszowie. Polski wokalista i gitarzysta rockowy, poeta, a także osobowość telewizyjna. We wczesnej fazie swojej twórczości artysta był określany mianem „barda Krakowa". Jest uważany za jednego z najbardziej awangardowych i kontrowersyjnych polskich artystów muzycznych. Maciej Maleńczuk nagrywa i występuje solo, jak również z zespołami Püdelsi, Homo Twist oraz Psychodancing. Ma na koncie trzynaście albumów studyjnych. Współpracował m.in. z takimi artystami jak: Voo Voo, Rei Ceballo, Vera Bila, Krzysztof Krawczyk, Małgorzata Krzysica, Made In Poland, Behemoth, Wu-Hae, Big Cyc czy 5th Element. W 2011 r. został odznaczony Brązowym Medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis.


Dostępność oraz rezerwacja miejsc siedzących pod nr tel. 533 500 109 (ilość miejsc siedzących jest ograniczona).


Galerie

Zapraszamy na koncert Maciej Maleńczuk w Szczecinie
Koncert odbędzie się w/na Klub Lulu przy ul. Partyzantów 2.Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Szczecinie? Zapisz się!


Zaufało nam już 176 992 osób