Kayah i Goran Bregović w Szczecinie

Bilety na koncert Kayah i Goran Bregović w Szczecinie - 16-09-2017

Koncert Kayah i Goran Bregović w Szczecinie

Kayah , Goran Bregovic

16.09.2017 19:00

Szczecin (Zachodniopomorskie) - Azoty Arena, ul. Szafera 3/5/7

1316

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi
Jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki po prawie 18 latach przerwy znów połączy siły i wystąpi wspólnie na koncercie w Szczecinie.


Kayah i Goran Bregovic to autorzy jednego z najbardziej pamiętnych albumów polskiej muzyki. Wydana w 1999 roku płyta sprzedała się w ponad 700 tysiącach egzemplarzy i otrzymała wiele nagród, m.in. 3 Fryderyki, 4 Superjedynki, 4 Playboxy oraz Wiktora. Do dziś takie hity jak „Prawy do Lewego" czy „Śpij kochany, śpij" są słuchane przez miliony Polaków.


Pierwszy raz od trasy promującej płytę, duet pojawił się na wspólnej scenie 9 września 2016 roku podczas warszawskiego występu Gorana Bregovica. Gościem specjalnym koncertu była Kayah, która razem z nim wykonała siedem utworów z ich wspólnego albumu. Pierwotnie wydarzenie miało się odbyć w klubie Progresja, ale ze względu na ogromne zainteresowanie zostało przeniesione do większej hali. Wszystkie bilety na wydarzenie zostały wyprzedane – w Hali Koło pojawiło się około 3500 osób. Gościnny występ Kayah na koncercie Gorana Bregovicia to był tylko przedsmak przed tegoroczną trasą koncertową, która opierać się będzie wyłącznie na wspólnym repertuarze duetu.


Galerie

Zapraszamy na koncert Kayah, Goran Bregovic w Szczecinie
Koncert odbędzie się w/na Azoty Arena przy ul. Szafera 3/5/7.Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Szczecinie? Zapisz się!


Zaufało nam już 176 992 osób