Śląski Festiwal Disco Polo vol. 2

Bilety na Śląski Festiwal Disco Polo vol. 2

Śląski Festiwal Disco Polo vol. 2

Boys , Akcent , MILANO , Long & Junior , Zenon Martyniuk , Spontan , Łobuzy , Top Girls

23.06.2017 18:30

Katowice (Śląskie) - Dolina Trzech Stawów

7766

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi
Śląski Festiwal Disco Polo to muzyczna rozrywka w niepowtarzalnym klimacie disco polo. W Dolinie Trzech Stawów po raz drugi powstanie ogromna scena, a na niej wystąpią największe top gwiazdy muzyki disco polo.

Śląski Festiwal Disco Polo to show, z udziałem największych gwiazd muzyki disco polo, a także idealna okazja na rodzinny wypad czy beztroską, szaloną zabawę z przyjaciółmi. Tu bawią się wszyscy, tu łączą się pokolenia. Rok 2017 to druga edycja wydarzenia, wieńcząca sukces pierwszej. Muzyka disco polo przeżywa obecnie w naszym kraju wielki renesans. Koncerty gwiazd tego gatunku muzycznego przyciągają tysiące fanów. Nie inaczej będzie w Katowicach, gdzie już po raz drugi inaugurujemy w ten sposób początek lata.

Miejsce
Dolina Trzech Stawów w Katowicach od lat jest miejscem kojarzonym z relaksem i dobrą zabawą. Zielone tereny, stawy i lasy, nieopodal ścisłego centrum Katowic, po raz kolejny zamienią się w największą scenę muzyki disco polo w południowej Polsce!

Gwiazdy
Line up tegorocznej edycji Śląskiego Festiwalu Disco Polo to wybuchowa mieszanka prekursorów i legend gatunku wraz z topowymi artystami ostatnich lat. Na scenie wystąpią: absolutny numer 1, czyli Zenon Martyniuk z zespołem Akcent – na Festiwalu będziemy także świętować jego urodziny! Ponadto Zespół BOYS, z Marcinem Millerem, prowadzącym bijącego rekordy popularności wśród stacji muzycznych programu Disco Star, Zespół Long&Junior – śląscy przedstawiciele disco, uwielbiani przez publikę, czego dowiedli podczas 1. edycji wydarzenia, Łobuzy – energetyczna bomba, która podbiła listy przebojów numerem „Ona czuje we mnie piniądz", a także wschodzące, ale już bardzo docenione gwiazdy, czyli przebojowe Milano, piękne Top Girls i czarujący zespół Spontan.


Zapraszamy na koncert Boys, Akcent, MILANO, Long & Junior, Zenon Martyniuk, Spontan, Łobuzy, Top Girls w Katowicach
Koncert odbędzie się w/na Dolina Trzech Stawów.
Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Katowicach? Zapisz się!


Zaufało nam już 173 006 osób


Konkurs

Disco Attack w Katowicach - wygraj zaproszenie!

Do wygrania 10 pojedynczych zaproszeń na koncert Disco Attack, który odbędzie się 12.11.2017 w Katowicach - Spodek.

Katowice