Kortez Trio w Lublinie

Bilety na koncert Kortez Trio w Lublinie - 14-11-2017

Koncert Kortez Trio w Lublinie

Kortez

14.11.2017 19:00

Lublin (Lubelskie) - Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1

1451

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi
Jesienią tego roku Kortez wyruszy w trasę koncertową zapowiadającą jego drugą płytę. Będzie można spotkać się z nim w około trzydziestu miastach, do których przyjedzie razem z zespołem.

Zapowiedzią jesiennej trasy jest najnowszy utwór "To mój dom", któremu towarzyszy specjalny obraz zrealizowany przez ekipę Jazzboy.

Kortez - 27-letni kompozytor i wokalista z pochodzący z Iwonicza. Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Na początku 2014 roku podpisał kontrakt z Jazzboy Records. Podczas pierwszej dwutygodniowej sesji w Warszawie zarejestrował 66 piosenek, które stały się jego oficjalnym demo. W marcu 2015 roku ukazała się pierwsza epka zatytułowana Jazzboy Session EP, na którą złożyły się trzy piosenki: “Zostań”, “Joe” i “Co Myślisz?”. Prawdopodobnie jeden z największych wschodzących talentów na naszym rynku. 24 września 2015 roku ukazała się jego debiutancka płyta - “Bumerang”, która jest intymnym zbiorem opowiadań o miłości i jej braku. To jedna z najlepiej sprzedających się i przyjętych płyt w ostatnich latach.

Zamów swój bilet już teraz na Biletomat.pl 


Galerie

Zapraszamy na koncert Kortez w Lublinie
Koncert odbędzie się w/na Spotkania Kultur przy Plac Teatralny 1.Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Lublinie? Zapisz się!


Zaufało nam już 220 058 osób