Disco Attack w Katowicach

2521

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi


Kup bilety

Biletomat - Miejsca stojące (płyta) Kup bilet

KupBilecik Kup bilet

Ticketpro Kup bilet

Eventim Kup bilet

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 3 miesięcy
Do wydarzenia 23 dni


Start: 18:00

Disco Attack to najbardziej zaawansowana technicznie impreza Disco Polo w Polsce. To skumulowana siła światła, dźwięku. To najnowsze urządzenia oświetleniowe, rozwiązania akustyczne i najlepsze multimedia.

Disco Attack to największe i najpopularniejsze gwiazdy Disco Polo na jednej scenie! To tysiące fanów wypełniających halę katowickiego Spodka aż po brzegi. 12 listopada wystąpią dla Was:
ZENEK MARTYNIUK i AKCENT, WEEKEND, BOYS, M.I.G. CLASSIC, AFTER PARTY, POWER PLAY, BASTA, CZADOMAN, ŁOBUZY, MARKUS P, ZAJEFAJNI SHANTEL, TOP GIRLS i QUEST.

Po wielkim sukcesie dwóch edycji, 12 listopada, spotkamy się ponownie i Ciebie nie może tam zabraknąć – kup bilet już dziś i przeżyj na żywo najgorętszą imprezę roku!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Zapraszamy na koncert Boys, Akcent, Classic, BASTA, POWER PLAY, WEEKEND, After Party, Zenon Martyniuk, Shantel, Czadoman, M.I.G, Markus P, Łobuzy, Zajefajni w Katowicach
Koncert odbędzie się w/na Spodek przy Al.Korfantego 35.
Bilety na koncert Boys, Akcent, Classic, BASTA, POWER PLAY, WEEKEND, After Party, Zenon Martyniuk, Shantel, Czadoman, M.I.G, Markus P, Łobuzy, Zajefajni dostępne są pod linkami powyżej.
Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Katowicach? Zapisz się!


Zaufało nam już 172 676 osób


Konkursy

Disco Attack w Katowicach - wygraj zaproszenie!

Do wygrania 10 pojedynczych zaproszeń na koncert Disco Attack, który odbędzie się 12.11.2017 w Katowicach - Spodek.

Katowice

Agnieszka Chylińska Forever Child Tour 2017 w Katowicach - wygraj zaproszenie!

Do wygrania 2 podwójne zaproszenia na koncert Agnieszka Chylińska Forever Child Tour 2017, który odbędzie się 27.10.2017 w Katowicach - Galeria Szyb Wilson.

Katowice