Ray Wilson Live & Acoustic w Poznaniu

Bilety na koncert Ray Wilson Live & Acoustic w Poznaniu - 09-09-2017

Koncert Ray Wilson Live & Acoustic w Poznaniu

Ray Wilson

09.09.2017 20:00

Poznań (Wielkopolskie) - Centrum Kultury Zamek, ul. Św. Marcin 80/82

3602

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi


Ray Wilson Live & Acoustic


Zapraszamy na akustyczny koncert ostatniego wokalisty zespołu Genesis, Ray Wilsona. Koncert odbędzie się 9 września w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. BĘDZIE TO PREMIEROWE WYKONANIE TEGO MATERIAŁU W STOLICY WIELKOPOLSKI!

Koncerty akustyczne Raya Wilsona to muzyczna podróż, która wiedzie przez emocje, ukazując niezwykłą zdolność artysty do prezentowania utworów w bardzo poruszający sposób. Szkocki wokalista obnaża swoje najskrytsze uczucia, zaś minimalistyczna produkcja zapewnia szczególnie intymny nastrój. Dodatkowo Ray przeplata utwory opowieściami w stylu „Storytellers”, często pełnymi charakterystycznego, szkockiego humoru. Podczas tego koncertu, który będzie zaprezentowany pierwszy raz w takiej formie przed poznańską publicznością, będzie można usłyszeć przekrój twórczości Wilsona, zarówno utwory solowe jak i klasyki grup Cut, Stiltskin czy Genesis. Pojawią się także kompozycje z najnowszych albumów– „Song for a friend” oraz „Makes me think of home”.

Ray Wilson wyróżniony przez „Classic Rock Magazine“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów brytyjskich, kompozytor i autor tekstów, ceniony szczególnie za charyzmę sceniczną i zawsze wysoką formę koncertową. W 1996 roku Ray Wilson zastąpił Phila Collinsa w roli wokalisty zespołu GENESIS. Jako frontman tej legendarnej grupy współtworzył będący na czwartym miejscu pod względem ilości sprzedanych płyt Genesis album „Calling All Stations“.. Artysta od ponad 7 lat związany jest z Poznaniem gdzie obecnie mieszka.


http://www.youtube.com/watch?v=w4kAM9MQAII
http://www.youtube.com/watch?v=tZ2AvnDV8g4
http://www.youtube.com/watch?v=tAd7ZwyEsPM

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.


Zapraszamy na koncert Ray Wilson w Poznaniu
Koncert odbędzie się w/na Centrum Kultury Zamek przy ul. Św. Marcin 80/82.Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Poznaniu? Zapisz się!


Zaufało nam już 177 051 osób


Konkursy

Fisz Emade Tworzywo w Poznaniu - wygraj zaproszenie!

Do wygrania 2 podwójne zaproszenia na koncert Fisz Emade Tworzywo, który odbędzie się 28.11.2017 w Poznaniu - Centrum Kultury Zamek.

Poznań

Agnieszka Chylińska Forever Child Tour 2017 w Poznaniu - wygraj zaproszenie!

Do wygrania 2 podwójne zaproszenia na koncert Agnieszka Chylińska Forever Child Tour 2017, który odbędzie się 8.12.2017 w Poznaniu - Międzynarodowe Targi Poznańskie - Hala nr 2.

Poznań