Immolation // Azarath + Melechesh, In Twilight's Embrace we Wrocławiu

Bilety na koncert Immolation // Azarath + Melechesh, In Twilight's Embrace we Wrocławiu - 27-09-2017

Koncert Immolation // Azarath + Melechesh, In Twilight's Embrace we Wrocławiu

Immolation , Azarath , In Twilight's Embrace , MELECHESH , NECROWRETCH

27.09.2017 19:00

Wrocław (Dolnośląskie) - Pralnia, ul. Krakowska 100

1226

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi
Left Hand Sounds i Massive Music prezentują:

IMMOLATION i AZARATH na czterech koncertach we wrześniu.
26.09. Kraków, ZetPeTe
27.09. Wrocław, Pralnia
28.09. Gdynia, Ucho
29.09. Warszawa, Proxima

Od lat wydawali się idealnymi partnerami zbrodni i wreszcie spotkają się na scenie. Już we wrześniu, Immolation i Azarath pojawią się na koncertach w Polsce. Towarzyszyć im będą Melechesh oraz In Twilight's Embrace. Nowojorskie Immolation to marka, której przedstawiać nie trzeba. Nikt nie gra death metalu tak jak zespół Rossa Dolana. Mimo trzech dekad na scenie, Amerykanie nie zwalniają obrotów, rozdając kolejne ciosy z rzadko spotykanym zaangażowaniem, pasją i świeżością, która charakteryzuje każde nowe wydawnictwo. Koronnym dowodem wydany na początku roku, dziesiąty w dyskografii album „Atonement”, który w niczym nie ustępuje kanonicznym dokonaniom grupy, takimi jak „Dawn of Possession”, „Here in After” czy „Unholy Cult”. Can you hear us? Death to Jesus!

To, co za Oceanem zapoczątkowało Immolation, od bez mała dwudziestu lat praktykuje nad Wisłą tczewski Azarath. Bluźnierczy, zagrany z barbarzyńskim impetem i opętany przez Diabła death metal jest od pierwszego dnia wizytówką formacji Inferna (również Behemoth) i Barta (ex-Damnation, Armagedon). Zespół, który ma w swym dorobku tak celne strzały jak „Demon Seed” czy „Diabolic Impious Evil” powraca w glorii, by siać terror na scenach, a jego najnowszy album pt. „In Extremis” to najlepsza odpowiedź na pytanie, dlaczego ekstremalny metal z Polski nie ma sobie równych.

Oba zespoły pojawią się w każdym z miast w doborowym towarzystwie. Bezpośrednio przed nimi na scenach pojawi się powracający po trasie z Gorgoroth Melechesh. Rodzimy Metal Śmierci reprezentować będzie In Twilight's Embrace, którego nowy album ukaże się jeszcze we wrześniu.


Zapraszamy na koncert Immolation, Azarath, In Twilight's Embrace, MELECHESH, NECROWRETCH we Wrocławiu
Koncert odbędzie się w/na Pralnia przy ul. Krakowska 100.
Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów we Wrocławiu? Zapisz się!


Zaufało nam już 193 149 osób