Ich Troje w Opolu

Bilety na koncert Ich Troje w Opolu - 08-09-2018

Koncert Ich Troje w Opolu

Ich Troje , MICHAŁ WIŚNIEWSKI

08.09.2018 19:00

Opole (Opolskie) - Amfiteatr, Piastowska 14A

9401

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij miKoncert jubileuszowyMichała Wiśniewskiego z zespołem ICH TROJE. Urodzony 9 września 1972 roku wokalista pierwszy raz na scenie stanął w 1988 roku w musicalu "The Rocky Horror Show" Richard'a O'Briena będzie świętował 30 lat na scenie! Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa, Agata Buczkowska! A Wszystko To Bo Ciebie Kocham, Zawsze Z Tobą Chciałbym Być, Keine Grenzen, Wypijmy Za To, Babski Świat i wiele, wiele innych.
Bilety VIP Backstage Pass upoważniają do wejścia na salę poza kolejnością oraz do spotkania z zespołem po koncercie a Sponsor Package do wspólnej kolacji z zespołem. Warto kupować bilety w przedsprzedaży gdyż ich cena będzie wzrastała czym bliżej koncertu!

Jarocin

Impreza biletowana – bilety do nabycia u organizatora. Dodatkowo istnieje możliwość zakupienia u nas PRZEPUSTEK VIP BACKSTAGE PASS, które umożliwiają spotkanie z zespołem przed lub po koncercie.

Będzin / Włoszczowa / Osiek Jasielski / Mielec

Impreza plenerowa bezpłatna. Istnieje możliwość zakupienia u nas PRZEPUSTEK VIP BACKSTAGE PASS, które umożliwiają spotkanie z zespołem przed lub po koncercie.

KOŁOBRZEG

Bilety ulgowe obowiązują do 13 roku życia oraz od 60 roku życia. Dzieci do 6 roku życia - WSTĘP BEZPŁATNY.
Bilety VIP obejmują spotkanie z zespołem.

Zapraszamy na koncert Ich Troje, MICHAŁ WIŚNIEWSKI w Opolu
Koncert odbędzie się w/na Amfiteatr przy Piastowska 14A.