QUEEN Symfonicznie w Rybniku

Bilety na koncert QUEEN Symfonicznie w Rybniku - 25-02-2018

Koncert QUEEN Symfonicznie w Rybniku

Queen Symfonicznie

25.02.2018 18:00

Rybnik (Śląskie) - Teatr Ziemi Rybnickiej, Plac Teatralny 1

279

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi


Kup bilety

Eventim Kup bilet

Ticketpro Niedostępne

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 6 miesięcy
Do wydarzenia 4 dni


QUEEN SYMFONICZNIE

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i 20-osobowego chóru Vivid Singers już od ponad 5 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty - śpiewającego aktora - wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in “Bicycle Race”, “Under Pressure” oraz wyjątkową kompozycję “Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe.


Trzy ubiegłe lata to pasmo sukcesów projektu Queen Symfonicznie – większość koncertów, które odbyły się w latach 2015-2017 zostały wyprzedane do ostatniego miejsca. Często muzycy występują dwukrotnie w danej sali, tak było w wypełnionej dwa razy po brzegi Filharmonii Ślaskiej, Szczecińskiej, Wrocławskiej, Łódzkiej, Bałtyckiej a także w Filharmonii Narodowej. Dotychczas na blisko 130 koncertach pojawiło się prawie 100000 widzów, a projekt wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowanie.


Zapraszamy na koncert Queen Symfonicznie w Rybniku
Koncert odbędzie się w/na Teatr Ziemi Rybnickiej przy Plac Teatralny 1.
Bilety na koncert Queen Symfonicznie dostępne są pod linkami powyżej.
Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Rybniku? Zapisz się!


Zaufało nam już 189 133 osób