Voo Voo - 7 w Częstochowie

Bilety na koncert Voo Voo - 7 w Częstochowie - 08-10-2017

Koncert Voo Voo - 7 w Częstochowie

Voo Voo

08.10.2017 19:00

Częstochowa (Śląskie) - Filharmonia im. Bronisława Hubermana, ul. Tomasza Wilsona 16

349

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi
wejście od godz 18:30
start koncertu godz 19:00

Niedawno obchodzili 30-lecie, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów. Każdy album to otwarcie kolejnego etapu, niezmiennie patrzą w przyszłość. Jak żartuje Wojciech Waglewski: „Postanowiliśmy jeszcze raz zrobić płytę, której nikt nie będzie chciał kupić...” To założenie w przypadku wydanego w 2014 roku ostatniego albumu „Dobry wieczór”, spowodowało skutek odwrotny – album uzyskał status Złotej Płyty a piosenka „Gdybym” z udziałem azerskiego pieśniarza Alima Qasimova, długie tygodnie zajmowała pierwsze miejsce listy przebojów radiowej Trójki.


Tym razem kluczem do nowej płyty jest czas i jego nieustanny upływ. Na nowym albumie Voo Voo znajdzie się zaledwie siedem, za to długich utworów, a każdy z nich będzie zatytułowany od kolejnych dni tygodnia. To wpłynie również na koncerty promujące nową płytę, a przecież takie spotkania z muzyką tego zespołu mają swoją niepowtarzalną atmosferę. „Każdy koncert będzie miał inną dramaturgię, bo będziemy zaczynać w poniedziałek od „Poniedziałku”, we wtorki od „Wtorku” itd. Lubię takie wyzwania, choć nie wiem, co z tego wyniknie.” – dodaje Waglewski.


Aby zobaczyć video zapowiedź albumu kliknij tutaj: https://youtu.be/nmGAtofIH3M


Wojciech Waglewski jest kompozytorem i autorem wszystkich utworów na nowym albumie zespołu, który współtworzą: perkusista Michał Bryndal, basista Karim Martusewicz oraz saksofonista i wokalista Mateusz Pospieszalski. Płyta powstawała w grudniu 2016 i styczniu 2017 roku w Studiu S-4, a także w trójkowym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Za realizację dźwięku odpowiadał Jacek Gładkowski. Piotr „ Emade” Waglewski materiał zmiksował i współpracował przy jego produkcji.


Nowa płyta Voo Voo zatytułowana „7” ukazała się 7 marca 2017, a zapowiadał ją utwór pt. „Środa”. Aby posłuchać utworu w wersji albumowej kliknij tutaj:


https://youtu.be/Nmz0ah7e6TE

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl


Galerie

Zapraszamy na koncert Voo Voo w Częstochowie
Koncert odbędzie się w/na Filharmonia im. Bronisława Hubermana przy ul. Tomasza Wilsona 16.
Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Częstochowie? Zapisz się!


Zaufało nam już 192 886 osób