Stand-up Szarej Eminencji: otwarcie 4 sezonu! w Piasecznie

Koncert Stand-up Szarej Eminencji: otwarcie 4 sezonu! w Piasecznie - 11-09-2017

Koncert Stand-up Szarej Eminencji: otwarcie 4 sezonu! w Piasecznie

Karol Kopiec , Tomek Kołecki , Jasiek Borkowski , Wojtek Pięta , Olka Szczęśniak , Błażej Krajewski

11.09.2017 20:00

Piaseczno (Mazowieckie) - Szara Eminencja, ul. Sienkiewicza 11

72

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi
Tak jest, to już 4 rok, od kiedy Stand-uperzy z całej Polski przyjeżdżają do Szarej Eminencji, by bawić Piaseczyńską publiczność. Mało scen w Polsce trwa tak długo i tak regularnie. To między innymi dzięki Wam, wspaniałej publice, co miesiąc z ochotą organizujemy kolejne eventy. Tym razem chcemy jednak przejść samych siebie i zrobić dla was coś czego w Piasecznie jeszcze nie było, krótko mówiąc rozpocząć 4. sezon grubo! Aż 5 komików jednego wieczoru, każdy zagra 20 minut, a wszystko poprowadzi gospodarz sceny Tomek Kołecki Stand-up. Jesteście ciekawi kto wystąpi?

Błażej Krajewski - komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-upperów. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni.

Karol Kopiec - Komik, improwizator na scenie od 2008 roku. Na koncie ma dwa godzinne solowe programy. Najnowszy program nosi tytuł Reset. Prace nad nim trwały od początku 2015 roku i pewnie nie prędko się skończą bo program ciągle żyje i się zmienia. Karol był w różnych telewizjach i jest laureatem praktycznie wszystkich konkursów komediowych w Polsce. Znudziło mu się jednak już bycie ocenianym przez Jury i chce po prostu być. Napisał to bo to może kogoś zainteresować, że coś tam, że nagrody ważne i coś znaczą. Tak i to on pisze o sobie w trzeciej osobie bo to, że niby dystans jest...że to pisała osoba od PR'u - nie!... pisał to Karol czyli ja...

Olka Szczęśniak - Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Występowała w TVP programie "Tylko dla dorosłych" Kacpra Rucińskiego i w TVN u Kuby Wojewódzkiego.

Jasiek Borkowski - Zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przestawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczna melancholią.

Wojtek Pięta - wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Finalista Festiwalu Antrakt 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby.

Cena: 30/40
Poniedziałek, 11. września 2017 r.
godz. 20:00 (wstęp od godziny 19:15)
(podczas występu kuchnia wstrzyma pracę)

Szara Eminencja x Piaseczno
ul. Sienkiewicza 11 (stare kino)
tel. 885 05 04 05

bilety: 30 zł w przedsprzedaży / 40 zł w dniu występu do kupienia w barze Szarej Eminencji x Piaseczno od środy 23. sierpnia.


Zapraszamy na koncert Karol Kopiec, Tomek Kołecki, Jasiek Borkowski, Wojtek Pięta, Olka Szczęśniak, Błażej Krajewski w Piasecznie
Koncert odbędzie się w/na Szara Eminencja przy ul. Sienkiewicza 11.
Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Piasecznie? Zapisz się!


Zaufało nam już 193 109 osób