HEY: FAYRANT TOUR - DODATKOWY KONCERT w Warszawie

Bilety na koncert HEY: FAYRANT TOUR - DODATKOWY KONCERT w Warszawie - 14-12-2017

HEY: FAYRANT TOUR - DODATKOWY KONCERT w Warszawie

Hey

14.12.2017 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Torwar


HEY FAYRANT TOUR

Pierwsze koncerty Fayrant Tour wyprzedane! Na ponad miesiąc przed rozpoczęciem trasy Hey zabrakło już biletów na wydarzenia w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. W związku z ogromnym zainteresowaniem koncertami zespół zdecydował się na występ w tych miastach dwukrotnie. Bilety na dodatkowe koncerty już w sprzedaży!

Koncerty w ramach Fayrant Tour to niewątpliwie unikatowe wydarzenia. Na trasie oprócz największych przebojów i wspomnień pojawią się także znakomici goście. Specjalnie z tej okazji do zespołu dołączy założyciel: Piotr Banach. Swoje występy na poszczegółnych koncertach potwierdzili również: Beata Kozidrak, Dawid Podsiadło, Ania Dąbrowska, Titus (Acid Drinkers), Brodka, O.S.T.R., Mela Koteluk, Igor Herbut (LemON) oraz Paulina i Natalia Przybysz.

Trasie towarzyszyć będzie premiera dwupłytowego jubileuszowego albumu „CDN“ zawierającego największe przeboje zespołu. Wszystkie, nawet najstarsze, piosenki zostały nagrane na nowo, niektóre w nowych, zaskakujących wersjach, inne w sprawdzonych koncertowych aranżacjach lub po prostu po staremu.

***

Dwadzieścia pięć lat minęło jak jeden dzień… Bardzo pracowity dzień. Nie było czasu na drugie śniadanie, nie dało się położyć na poobiednią drzemkę. Przez te 25 lat wydaliśmy 18 płyt, zagraliśmy niezliczoną liczbę koncertów praktycznie w każdym zakątku Polski. Odwiedziliśmy trzy kontynenty, choć jeden niekoniecznie muzycznie. Liczby piosenek nawet nie zliczymy, gdyż kończą się nam palce w zespole.

Chcielibyśmy to wszystko jakoś podsumować, spiąć w klamrę, zebrać w dwa tomy. To przecież dzięki Wam mieliśmy siłę i ochotę na stworzenie tego wszystkiego, co udało nam się nagrać i zaśpiewać. Jak świętować, to tylko z Wami.

FAYRANT to koncerty w największych halach koncertowych w kraju. Koncerty wyjątkowe, wspominkowe, przekrojowe a przede wszystkim emocjonalne. Będą goście, będą hity, będą rzeczy zapomniane, a specjalnie na tę imprezę wyciągnięte z dna szuflady. Będą również niespodzianki i cała masa dobrej zabawy, czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie urodzinowej.

Do zobaczenia!

24 listopada 2017, godz. 20:00 (piątek) - SOLD OUT! Torwar, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa
25 listopada 2017, godz. 20:00 (sobota) Arena Azoty, ul. Władysława Szafera 3/5/7, Szczecin
26 listopada 2017, godz. 19:00 (niedziela) – SOLD OUT! Hala Orbita, ul. Wejherowska 34, Wrocław
1 grudnia 2017, godz. 20:00 (piątek) – DODATKOWY KONCERT! Hala Arena, ul. Wyspiańskiego 33, Poznań
2 grudnia 2017, godz. 20:00 (sobota) – SOLD OUT! Hala Arena, ul. Wyspiańskiego 33, Poznań
3 grudnia 2017, godz. 19:00 (niedziela) Ergo Arena, plac Dwóch Miast 1, Gdańsk
6 grudnia 2017, godz. 19:00 (środa) Tauron Arena, ul. Stanisława Lema 7, Kraków
12 grudnia 2017, godz. 19:00 (wtorek) – DODATKOWY KONCERT Hala Orbita, ul. Wejherowska 34, Wrocław
14 grudnia 2017, godz. 20:00 (czwartek) - DODATKOWY KONCERT! Torwar, ul. Łazienkowska 6A, WarszawaPowiązane