Pezet w Klubie Stodoła w Warszawie

Koncert Pezet w Klubie Stodoła w Warszawie - 11-10-2013

Koncert Pezet w Klubie Stodoła w Warszawie

Pezet , Flint , Wuzet

11.10.2013

Warszawa(Mazowieckie) - Klub Stodoła


PEZET

support: Flint, Wuzet

11 października w warszawskim Klubie Stodoła odbędzie się koncert rapera, który na swoim profilu w portalu Facebook zebrał już niemal 700 tysięcy fanów – przed Wami wystąpi Pezet!
Pezet zyskał już miano artysty kultowego na polskiej scenie hip-hopowej, a jego single Seniorita, Ukryty w mieście krzyk, Gdyby miało nie być jutra, czy Noc i dzień, na stałe odcisnęły swoje piętno w historii polskiego rapu. Pezet ma w swoim dorobku trzy płyty nagrane wspólnie z Onarem w formacji Płomień 81, dwie stworzone wspólnie z Mikołajem „Noonem” Bugajakiem, dwa albumy solowe, oraz płytę nagraną wspólnie z bratem – Małolatem. Ma na koncie także dwie nominacje do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka – pierwszą za wydany w 2004 roku album zatytułowany Muzyka poważna, a drugą za solową płytę pod tytułem Muzyka rozrywkowa (2007). Dwie ostatnie płyty studyjne nagrane przez Pezeta uzyskały status Złotej – był to album nagrany wspólnie z bratem Małolatem, Dziś w moim mieście, z października 2010 oraz Radio Pezet prod. Sidney Polak, wydany w 2012 roku.
Pezet poza udaną karierą muzyczną rozwija się także w innych dziedzinach. Był prezenterem programu Rap Fura emitowanego na antenie stacji telewizyjnej VIVA i programu Muzyka nowoczesna emitowanego na antenie RBL.TV. Od 2011 roku prowadzi wytwórnię muzyczną Koka Beats, jest także właścicielem marki odzieżowej Koka.
Tegoroczny koncert Pezeta w Klubie Stodoła będzie jego trzecim w tym kultowym miejscu. Fani spodziewać mogą się jak zawsze dodatkowych atrakcji, a w związku z obecnością zespołu na scenie, zarówno największe hity rapera, jak i nowe kawałki, zabrzmią w zupełnie nowych aranżacjach.

Miejsca stojące: 37 pln w przedsprzedaży oraz 57 pln w dniu koncertu
Miejsca siedzące na balkonie: 44 pln w przedsprzedaży oraz 64 pln w dniu koncertu
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) i TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 - Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club);
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

Gdyby miało nie być jutra: // youtu.be/wfoXjocuvEo

Dopamina: // youtu.be/2sDGUSO71D0