Cała Góra Barwinków - CGB w Gdyni

Koncert Cała Góra Barwinków - CGB w Gdyni - 22-11-2013

Koncert Cała Góra Barwinków - CGB w Gdyni

Cała Góra Barwinków - CGB

22.11.2013

Gdynia (Pomorskie) - Klub Ucho, ul. Św. Piotra 2

143

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi
Zespół nie próżnuje tej jesieni. Dopiero co wypuścił swój nowy singiel "Stron Caffee, a już powstają zdjęcia do ich najnowszego teledysku. Do której piosenki? To niech zostanie jeszcze przez chwilę tajemnicą.
Dodatkowo zespół już od września rozpoczął swoją jesienną trasę koncertową, która liczy już ok. 30 koncertów, a to jeszcze nie koniec. Zespół podczas tej trasy zawita do każdego zakątka Polski, nie tylko do dużych miast, ale do tych mniejszych również, gdyż chce być jak najbliżej swoich fanów.

Dodatkowo zespół systematycznie pojawia się w mediach ogólnopolskich udzielając wywiadów, a także gości w wielu rozgłośniach radiowych w swoich miastach koncertowych. Im bliżej publiki, tym szczęśliwszy zespół.

Zespół Cała Góra Barwinków działa w obecnym składzie od 2002 roku, choć korzenie grupy sięgają roku 1997. Należy do najważniejszych wykonawców rodzimej sceny ska/reggae. Muzyka jaką prezentuje Cała Góra Barwinków to energetyczny mix ska, reggae, funk i rocksteady.


Zapraszamy na koncert Cała Góra Barwinków - CGB w Gdyni
Koncert odbędzie się w/na Klub Ucho przy ul. Św. Piotra 2.
Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Gdyni? Zapisz się!


Zaufało nam już 173 006 osób


Konkursy

Perfect w Gdyni - wygraj zaproszenie!

Do wygrania 2 podwójne zaproszenia na koncert Perfect, który odbędzie się 14.02.2018 w Gdyni - Hala Sportowo-Widowiskowa - Gdynia Arena.

Gdynia

La La Land in Concert w Gdyni - wygraj zaproszenie!

Do wygrania 1 podwójne zaproszenie na wydarzenie La La Land in Concert, który odbędzie się 15.11.2017 w Gdyni - Hala Sportowo-Widowiskowa - Gdynia Arena.

Gdynia