Dżem 35 urodziny w Chorzowie

Bilety na koncert Dżem 35 urodziny w Chorzowie - 07-06-2014

Koncert Dżem 35 urodziny w Chorzowie

Dżem , Alicja Janosz , Hoodoo Band

07.06.2014 17:00

Chorzów (Śląskie) - Park Śląski, Aleja Różana 2

9708

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi
Wielki koncert z okazji 35-lecia zespołu Dżem – najważniejszy element obchodów Czerwca Wolności w Parku Śląskim. Dżem - pochodząca ze Śląska legenda polskiej muzyki rockowej, w 2014 roku obchodzić będzie 35-lecie istnienia.

Mając w pamięci obchody 30-tych urodzin Dżemu, które odbywały się w katowickim Spodku, gdzie 12 tysięczna sala została wyprzedana w ciągu zaledwie 2 tygodni, spodziewać się można tylko i wyłącznie podwojenia tej frekwencji. Zwłaszcza, że Dżem razem z Parkiem Śląskim szykuje wiele niespodzianek specjalnie na zbliżające się urodziny.

Z pewnością zaskoczą nas niestandardowym zestawem zagranych utworów. Pośród kilkunastu wydanych płyt znalazło się ponad 100 piosenek, spośród których 7 czerwca muzycy Dżemu zaprezentują te największe przeboje jak i dawno nie grane, jakby trzymane na specjalną okazję perełki.

Podczas 30-tych urodzin wśród takich właśnie perełek znalazła się m.in. "Koszmarna noc", "Najemnik I", czy "Ballada o dziwnym malarzu", która dzięki wykorzystaniu specjalnych technologii mogła zabrzmieć z głosem Ryśka Riedla oraz pianem Pawła Bergera – czyli nieżyjących już muzyków zespołu. Warto grubym flamastrem zaznaczyć w kalendarzu ten dzień i razem z rodziną wybrać się do Parku Śląskiego, by wspólnie z nami świętować 35 urodziny jednego z najważniejszych polskich zespołów rockowych.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.


Galerie

Zapraszamy na koncert Dżem, Alicja Janosz, Hoodoo Band w Chorzowie
Koncert odbędzie się w/na Park Śląski przy Aleja Różana 2.
Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Chorzowie? Zapisz się!


Zaufało nam już 173 085 osób