Skillet W Warszawie

Koncert Skillet W Warszawie - 28-10-2014

Koncert Skillet W Warszawie

Alegorya , Skillet

28.10.2014

Warszawa (Mazowieckie) - Klub Stodoła, ul. Batorego 10

386

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi
Live Nation i klub Stodoła z dumą prezentują

SKILLET
Powraca do Polski.
28 października 2014, Warszawa, klub Stodoła

Po dwóch entuzjastycznie przyjętych koncertach polscy fani będą mieli okazję ponownie usłyszeć Skillet na żywo. Już 28 października Skillet zagra w klubie Stodoła.

Zespół w składzie: John Cooper (główny wokal/bas), Korey Cooper (gitara/klawisze), Jen Ledger (perkusja/wokalwspierający) i Seth Morrison (gitara prowadząca) po sukcesie albumu "Awake" (album zadebiutował na drugim miejscu Billboard Top 200 Album Chart) do swojej muzyki dodał naturalne, akustyczne instrumenty takie jak akordeon, mandolina, cymbały, harfy, kotły i dzwonki, ich brzmienie pojawiło się na wydanym w czerwcu 2013 albumie "Rise".
Cooper mówi: “Rise opowiada historię typowego amerykańskiego nastolatka, wchodzącego w dorosłe życie i borykającego się z globalnymi problemami.
"Zatem jest to w zasadzie historia o podnoszeniu się z uciemiężonego życia, podnoszeniu się z miejsca, w którym czujesz się jak nieudacznik, podnoszeniu się, aby czuć się komfortowo i walczyć o to, w co wierzysz"- dodaje.
Cooper podsumowuje “Napisaliśmy piosenki o ważnych sprawach, ale powodem, dla którego ta płyta tak bardzo się dla mnie wyróżnia jest to, że po raz pierwszy śpiewamy piosenki, w których używamy słowa 'my', raczej niż 'ja'. To nie są moje uczucia, to są nasze uczucia. Możemy to zrobić. Nawet tytuł płyty nie nawiązuje do mojego podnoszenia się. Mówi o naszym powstawaniu. Zatem ten album mówi o wszystkich ludziach, a to jest dla nas wyjątkowe. To okrzyk bojowy."
"Myślę, że muzyka powinna zbliżać ludzi dając im nadzieję. To na pewno jest przesłanie tej płyty.

Bilety dostępne od 1go sierpnia na www.LiveNation.pl i stodola.pl
Cena biletu: 66 pln

Zapraszamy na koncert Alegorya, Skillet w Warszawie
Koncert odbędzie się w/na Klub Stodoła przy ul. Batorego 10.