Percival Schuttenbach - Druga Tura Tura w Krakowie

Bilety na koncert Percival Schuttenbach - Druga Tura Tura w Krakowie - 09-11-2018

Koncert Percival Schuttenbach - Druga Tura Tura w Krakowie

Percival Schuttenbach

09.11.2018 19:00

Kraków (Małopolskie) - Klub Zaścianek, ul. Rostafińskiego 4

1049

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Percival Schuttenbach ogłasza jesienną trasę koncertową!


Percival Schuttenbach ogłasza jesienną trasę koncertową „Druga Tura Tura", która promować będzie nadchodzący album zespołu pt. „DZIKIE POLA".
Grupa zapowiada, że płyta będzie zupełnie inna od dotychczasowych. Zanjdzie się na niej świeży materiał, w którym pojawi się dużo nowych elementów. Poza muzycznymi niespodziankami będzie to cały czas stary dobry Percival, którego wierni fani nie będą zawiedzeni.


DRUGA TURA TURA
19.10 - Szczecin - DK Słowianin
20.10 - Poznań - U Bazyla
26.10 - Zabrze - CK Wiatrak
27.10 - Wrocław - Stary Klasztor
09.11 - Kraków - Zaścianek
10.11 - Lublin  - Graffiti
23.11 - Gdańsk - Protokultura
24.11 - Olsztyn - Nowy Andergrant
30.11 - Warszawa - Proxima
01.12 - Łódź - Magnetofon
02.12 - Tychy - Underground Pub


Pierwszym utwórem, który promuje album jest „Rytuał"
https://www.youtube.com/watch?v=iKvbiB6qDLA


Percival Schuttenbach - potentat na scenie folk-metalowej i medieval-folkowej w Polsce, twórca ponad 8 albumów. Zespół ma na koncie wiele osiągnięć, w tym koncerty w krajach całej Europy, nagrody na festiwalach folkowych, a także – jako jeden z niewielu wykonawców w Polsce – diamentową płytę za współautorstwo muzyki do projektu Równonoc - spektakularnego połączenia hip-hopu ze słowiańskim folkiem. Grupa zagrała ponad 1000 koncertów na wszelkiego rodzaju festiwalach, turniejach i inscenizacjach historycznych, jest twórcą licznych podprojektów związanych z rekonstrukcją historyczną. Percival powstał w 1999 roku, członkowie zespołu pochodzą z Lubina i Legnicy.  Ogromne doświadczenie sceniczne, wyjątkowe scenografie, światła, udźwiękowienie, stroje i charakteryzacje to ich znak rozpoznawczy. Dźwięki zespołu w dużym stopniu uświetniają najnowsze wydanie najbardziej eksportowej polskiej gry The Witcher 3 – Wild Hunt. Percival, obok Marcina Przybyłowicza i Mikołaja Stroińskiego, został uhonorowany statuetką MocArta 2015! Grupa gościła na ekranach TV od Szwecji po Serbię, a ich fankluby można znaleźć w Brazylii i Chinach.


PERCIVAL SCHUTTENBACH / PERCIVAL
https://www.percival.pl/
https://www.facebook.com/PercivalSchuttenbach
https://www.youtube.com/user/percivalschuttenbach