Sound'N'Grace & Filip Lato w Kazimierzu Dolnym

Bilety na koncert Sound'N'Grace & Filip Lato w Kazimierzu Dolnym - 20-07-2018

Koncert Sound'N'Grace & Filip Lato w Kazimierzu Dolnym

Sound'n'Grace , Filip Lato

20.07.2018 20:30

Kazimierz Dolny(Lubelskie) - Dziedziniec Zamkowy


Wspaniałe głosy, energia, niesamowite emocje, chwile wzruszenia – tego dostarczy słuchaczowi chór Sound’n’Grace, okrzyknięty przez jurorów programu Mam Talent najlepszym chórem w Polsce! Sound’n’Grace to zespół w którym każdy z wokalistów to doskonale oszlifowany diament, dzięki czemu razem tworzą bogactwo muzycznych możliwości. Zwykły wieczór zamienią w wyjątkowe wydarzenie, które zapadnie słuchaczom w pamięci na długo.... Ci młodzi, utalentowani artyści to grupa przyjaciół, którzy pod kierunkiem jedynego w Polsce duetu dyrygenckiego: Ani Żaczek i Kamila Mokrzyckiego od 2005 roku wspólnie realizują pasję, jaką jest dla nich muzyka.


W repertuarze przygotowanym na ten koncert można odnaleźć gospel, soul, r&b, jazz, funk, S’n’G świetnie potrafią zbudować atmosferę spokoju i wyciszenia lub zafundować Państwu niesamowicie energetyczne, muzyczną eksplozję!


Piosenka "100" była zwiastunem płyty chóru Sound'n'Grace, której premiera odbyła się 17 listopada 2017. Chór do współpracy przy tej piosence zaprosił, jednego z najciekawszych i najzdolniejszych uczestników The Voica of Poland - Filipa Lato.


„Życie” jest zmienną, warto więc postawić na właściwego konia - na wartości, relacje, wewnętrzny spokój. Nie na gonitwę, walkę o więcej, kupowanie kolejnych rzeczy i najgorszy ze wszystkich - strach. On jest szczególnie złym doradcą, bo zabiera nasz potencjał. Liczą się małe radości, wiara w wewnętrzne prowadzenie i codzienne Sprawdzam. Pytajmy siebie codziennie: czy dziś żyłem / żyłam na 100 %, na 50%, na 10%? Czy tak chcę, czy jutro spróbuję inaczej? O tym jest piosenka 100.
Chcieliśmy by była pozytywna i by motywowała do zmiany, do cieszenia się z drobnych rzeczy i ustalenia właściwych priorytetów - mówi, autorka tekstu Patrycja Kosiarkiewicz.


Na koncercie usłyszymy poza znanymi już hitami „100”, „Sens” , „Gdy Gwiazdka” czy
„Idealnie”, wiele znakomitych piosenek, wśród których każdy znajdzie
coś dla siebie!Powiązane