Nigel Kennedy - "Komeda meets Gershwin" w Alwerni

Bilety na koncert Nigel Kennedy - "Komeda meets Gershwin" w Alwerni - 15-09-2018

Koncert Nigel Kennedy - "Komeda meets Gershwin" w Alwerni

Nigel Kennedy

15.09.2018 19:00

Alwernia (Małopolskie) - Alvernia Studios, ul. Ferdynanda Wspaniałego 1

556

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi
Jedyny taki koncert w Polsce!

Zapraszamy na koncert wybitnego brytyjskiego wirtuoza skrzypiec,  Nigela Kennedy’ego, który wraz ze swoim instrumentalnym ensemble przedstawi unikatowy program, łączący muzykę dwóch legendarnych kompozytorów i pianistów. Obaj zaczynali swoją karierę muzyczną od jazzu, obaj też byli pionierami  jazzu nowoczesnego. Krzysztof Komeda i George Gershwin. 

Aranżacje utworów Komedy to jeden z najnowszych projektów Kennedy’ego, który genialnie interpretuje styl polskiego kompozytora, zachowując odpowiedni balans pomiędzy nostalgicznym klimatem jego utworów , a nową jakością brzmienia, którą im nadaje. Nigela Kennedy zainspirowala także twórczość George’a Gershwina, czemu dał wyraz w swoim najnowszym albumie zatytułowanym…..Wspaniałe i niezapomniane utwory Gershwina zabrzmią więc obok uwielbianych przez publiczność dzieł polskiego kompozytora. To jedyny taki koncert Nigela Kennedy’ego w Polsce.


Ceny biletów:

199 zł - I kategoria
189 zł - II kategoria

Parking:

25 zł - parking na terenie Alvernia Planet
15 zł - parking w eRgulicach*

* Parking znajduje się przy ul. Transportowej 29 w Regulicach). Z parkingu do miejsca koncertu transport zapewnia organizator.


Galerie

Zapraszamy na koncert Nigel Kennedy w Alwerni
Koncert odbędzie się w/na Alvernia Studios przy ul. Ferdynanda Wspaniałego 1.