KSW 4 BLUES ! Koncert w Mszanie Dolnej

KSW 4 BLUES ! Koncert w Mszanie Dolnej - 05-10-2018

KSW 4 BLUES ! Koncert w Mszanie Dolnej

KSW 4 Blues

05.10.2018 20:00

Mszana Dolna(Małopolskie) - FOLWARK STARA WINIARNIA


AKUSTYCZNY BLUES, FOLK, POEZJA ŚPIEWANA, uczestnicy tegorocznej edycji RAWA BLUES FESTIWAL!
Członkowie zespołu
Chiro vel Kundel - vocal, gitara
Krzysztof Wydro - harmonijka ustna

Muzycy zapraszają na spotkanie z autorską muzyką, która przeniesie Was wprost do krainy delty Missisipi, gdzie powietrze pełne jest bluesa. Zespół wydał dwie płyty "Kundel" 2016 oraz "ŻYĆ ALBO RZYĆ" 2017, obie zyskały bardzo pochlebne recenzje. Zdobyli już wiele nagród i wyróżnień:

- nagroda Publiczności na festiwalu „Las, Woda i Blues 2016”,

- wyróżnienie na festiwalu „Blues na Siewierskim Zamku",

- odkrycie Roku w ankiecie kwartalnika Twój Blues,

- wysokie pozycje w kategoriach Debiut roku, Płyta Roku, Najlepszy Zespół w ankietach organizowanych przez strony internetowe o tematyce bluesowej.
Rafał Chirowski to gliwiczanin, z wykształcenia i zawodu DJ oraz prezenter radiowy. Aktualnie można go usłyszeć w radiu CCM. Kompozycje zespołu, których stylistyka mocno osadzona jest w muzyce południa Stanów Zjednoczonych, są prostymi i nierzadko bardzo osobistymi tekstami autorstwa samego artysty.

Tomasz Sroka – muzyk, perkusista. Swoją przygodę z perkusją rozpoczął w 2002 roku. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Dąbrowie Górniczej. Nauka w klasie Henryka Kierskiego dała mu solidne podstawy do dalszego rozwoju swojego talentu. Porusza się w wielu gatunkach muzycznych od Rocka po Jazz pozostając otwartym na nowoczesne gatunki muzyczne. W swojej twórczości stawia przede wszystkim na otwartość oraz autentyczność.

Krzysztof Wydro - harmonijkarze. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w Szkole Muzycznej ucząc się gry na gitarze klasycznej. Współpracował z wieloma zespołami nurtu bluesowego i rockowego n.in.: Pin i Zielony, Pasaż Mały, Meinusch Project, Incluz, Highway, Orkiestra Męska, Move Me Tato, z duetem Janusz Żywiec Starczynowski&Sławomir Woźniak, STEREO TYP. Harmonijkarz w duecie Kuś&Wydro. Związany z sekcją muzyczną Scholi "Latorośle" przy kościele NSPJ w Bytomiu. Wyróżniony w konkursie SOLO ŻYCIA 2016. Nominowany w kategorii Kultura do nagrody "Muzy 2016" - nagrody Prezydenta Bytomia, współzałożyciel formacji - KSW 4 BLUES, popularyzator bluesa.