Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki we Wrocławiu

Bilety na koncert Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki we Wrocławiu - 24-03-2019

Koncert Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki we Wrocławiu

Raz Dwa Trzy

24.03.2019 19:00

Wrocław (Dolnośląskie) - Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka, ul. Karkonoska 10

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Zespół, który prostotą i szczerością ujmuje widzów. Bez względu na wiek - swój i odbiorcy - potrafi trafić w sedno i uchwycić coś szczególnego. Radio Wrocław zaprasza na koncert zespołu RAZ DWA TRZY – Ważne piosenki 24 marca o godz. 19.00 do Sali Koncertowej Radia Wrocław. 

Koncert „Ważne piosenki” to podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.  

W repertuarze zespołu RAZ DWA TRZY można znaleźć zarówno lżejsze, żartobliwe piosenki, poezję śpiewaną, ciekawe połączenia różnych gatunków i stylów, a także poważniejsze teksty refleksyjne i religijne. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen.


Galerie