PlanBe w Poznaniu - koncert premierowy

Bilety na koncert PlanBe w Poznaniu - koncert premierowy - 22-04-2019

PlanBe w Poznaniu - koncert premierowy

PlanBe

22.04.2019 19:00

Poznań (Wielkopolskie) - Blue Note Jazz Club, ul. Kościuszki 76/78

904

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij miW nowy rok wszedł mocno z nowym albumem „MODA”.Jak dobra jest ta płyta wie każdy z was.Krótkim słowem wstępu, Agencja VenusEvents oraz Eventplug zapraszają na premierowy koncert Artysty pod pseudonimem PlanBe!

Po koncercie odbędzie się afterparty 16+

PlanBe uchodzi za jeden z największych talentów na polskiej scenie hip-hopowej, jeden z diamentów korony QueQuality. Wachlarz inspiracji PlanaBe jest szeroki, ale w głównej mierze skupia się na brzmieniu Nowego Toronto, które przy swoich nietypowych podziałach rytmicznych zarazem wymusza kombinowanie z flow, jak daje spore pole do popisu do płynnego przechodzenia między rapem z pazurem a slowjamowym podśpiewywaniem. Obecnie artysta promuje swój najnowszy krążek, zatytułowany Moda.

Bilet VIP obejmuje:
- wejście bez kolejki 
- możliwość uczestnictwa w próbie przed koncertem 
- Meet & Greet z Planem!
- zdjęcie specjalnym aparatem INSTAX(polaroid) z autografem!
- podpisany przez Plana plakat koncertowy!

Uczestnikiem koncertu może być osoba małoletnia poniżej 16 roku życia pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

Zamów bilety już teraz na biletomat.pl