Lao Che w Warszawie

Bilety na koncert Lao Che w Warszawie - 16-03-2019

Koncert Lao Che w Warszawie

Lao Che

16.03.2019 19:00

Warszawa (Mazowieckie) - Klub Stodoła, ul. Batorego 10

1252

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi
Po sukcesie zeszłorocznego, w pełni wyprzedanego koncertu w Stodole, Lao Che powróci do warszawskiego Klubu dwukrotnie! Zespół osobiście zaprasza fanów na wydarzenia, które odbędą się już 15 i 16 marca. Bilety na koncerty są jeszcze dostępne w sprzedaży.

Zespół Lao Che zadebiutował w 2002 roku albumem "Gusła", jednak dopiero kolejny krążek "Powstanie Warszawskie" przyniósł im duży sukces, który zaprowadził go na scenę Przystanku Woodstock.

W 2018 roku nakładem Mystic Production ukazał się siódmy album studyjny grupy, zatytułowany "Wiedza o społeczeństwie". Lao Che sięga na nim do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych, jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości zespołu przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych. Za produkcję płyty ponownie odpowiada Piotr "Emade" Waglewski oraz Filip "Wieża" Różański. Do zespołu dołączył nowy muzyk - Karol Gola (saksofon barytonowy, klawisze, flet) znany między innymi z zespołów Pink Freud czy Jazzombie. Tytułowa "Wiedza o Społeczeństwie" to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi - ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina. Album dotarł do 1. miejsca polskiej listy przebojów - OLiS.

15 oraz 16 marca Lao Che zaprezentuje w Stodole swoje najważniejsze utwory, jak również materiał z najnowszej płyty.

Członkowie Lao Che postanowili osobiście zaprosić warszawskich fanów na koncerty w Stodole! - https://youtu.be/8dmBrQ7E8lI

Zapraszamy!

Bilety:
59 PLN (miejsca stojące)
99 PLN (balkon)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl


Galerie

Zapraszamy na koncert Lao Che w Warszawie
Koncert odbędzie się w/na Klub Stodoła przy ul. Batorego 10.