WODECKI TWIST: CHWYTAJ DZIEŃ w Krakowie

1482

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Kup bilety

Eventim - WODECKI TWIST: CHWYTAJ DZIEŃ Kup bilet

Eventim - WODECKI TWIST: CHWYTAJ DZIEŃ Kup bilet

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 miesięcy
Do wydarzenia 17 dni


Bilety w cenach: 99 zł (strefa D), 129 zł (strefa C), 159 zł (strefa B), 199 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt - sprzedaż rozpocznie się w piątek 22.03 o godz. 12.00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Muzyczny świat w hołdzie Zbigniewowi Wodeckiemu!

Po ubiegłorocznej, niezwykle udanej pierwszej edycji festiwalu Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego zaprasza na drugą odsłonę wydarzenia. W trakcie trzech festiwalowych dni, w najpiękniejszych krakowskich salach koncertowych i przestrzeniach, wystąpi plejada polskich i międzynarodowych gwiazd.

8 czerwca w ICE Kraków zapraszamy na wielką galę zatytułowaną "Chwytaj dzień".

W pełnym niespodzianek repertuarze (opartym na ulubionych standardach i przebojach Zbigniewa Wodeckiego) wystąpią m.in.: Anna Maria Jopek, Urszula Dudziak, Matt Dusk, Brodka, Aga Zaryan, Junior Robinson, Gaba Kulka, Igor Herbut, Alicja Majewska i inni znakomici artyści. Występom gwiazd towarzyszyły będą projekcje wyjątkowych materiałów archiwalnych z udziałem Patrona festiwalu.

Kup bilety

Eventim
- WODECKI TWIST: CHWYTAJ DZIEŃ Kup bilet

Eventim
- WODECKI TWIST: CHWYTAJ DZIEŃ Kup bilet

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Do wydarzenia 17 dni

Galerie

Zapraszamy na koncert Anna Maria Jopek, Urszula Dudziak, Aga Zaryan, Gaba Kulka, Matt Dusk, Alicja Majewska, Brodka, Igor Herbut w Krakowie
Koncert odbędzie się w/na ICE Kraków Congress Centre przy Marii Konopnickiej 17.
Bilety na koncert Anna Maria Jopek , Urszula Dudziak , Aga Zaryan , Gaba Kulka , Matt Dusk , Alicja Majewska , Brodka , Igor Herbut dostępne są pod linkami powyżej.