WODECKI TWIST: TRĄBKA w Krakowie

613

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Kup bilety

Eventim - WODECKI TWIST: TRĄBKA Kup bilet

Eventim - WODECKI TWIST: TRĄBKA Kup bilet

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od miesiąca
Do wydarzenia 16 dni


Muzyczny świat w hołdzie Zbigniewowi Wodeckiemu!

Po ubiegłorocznej, niezwykle udanej pierwszej edycji festiwalu Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego zaprasza na drugą odsłonę wydarzenia. W trakcie trzech festiwalowych dni, w najpiękniejszych krakowskich salach koncertowych i przestrzeniach, wystąpi plejada polskich i międzynarodowych gwiazd.

2. WODECKI TWIST FESTIWAL otworzy 7 czerwca koncert poświęcony trąbce. Trąbka, to - obok skrzypiec - jeden z dwóch najważniejszych instrumentów w twórczości Zbigniewa Wodeckiego. Jedną z gwiazd koncertu będzie światowej sławy amerykański trębacz Chris Botti, mistrz smooth-jazzowego brzmienia i jeden z najpopularniejszych instrumentalistów gatunku. Na scenie Teatru im. Juliusza Słowackiego pojawią się również: Kayah, Anna Maria Jopek, Michael „Patches" Stewart, Piotr Wojtasik Quintet, usłyszymy też tematy z twórczości znakomitego Tomasza Stańko. Różne style i osobowości połączy muzyka Zbigniewa Wodeckiego. Koncert „Trąbka” będzie kontynuacją zeszłorocznego wydarzenia, które spotkało się ze znakomitym przyjęciem, a którego głównym tematem były skrzypce.

Kup bilety

Eventim
- WODECKI TWIST: TRĄBKA Kup bilet

Eventim
- WODECKI TWIST: TRĄBKA Kup bilet

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Do wydarzenia 16 dni

Galerie

Zapraszamy na koncert Anna Maria Jopek, Kayah, Michael Patches Stewart, Piotr Wojtasik Quintet w Krakowie
Koncert odbędzie się w/na Teatr im. Juliusza Słowackiego przy plac Świętego Ducha 1.
Bilety na koncert Anna Maria Jopek , Kayah , Michael Patches Stewart , Piotr Wojtasik Quintet dostępne są pod linkami powyżej.