Doda - ATMASFERA - DODA z ORKIESTRĄ w Gdańsku

Bilety na koncert Doda - ATMASFERA - DODA z ORKIESTRĄ w Gdańsku - 14-06-2019

Koncert Doda - ATMASFERA - DODA z ORKIESTRĄ w Gdańsku

Doda

14.06.2019 19:00

Gdańsk (Pomorskie) - Hala Ergo ARENA, Plac Dwóch Miast 1

1032

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


W ramach cyklu koncertów ATMASFERA przygotowano kolejne wyjątkowe koncerty. Jedna z najbardziej ekscentrycznych gwiazd na polskiej scenie muzycznej i orkiestra? Wprawdzie Doda przyzwyczaiła słuchaczy, że nie przywykła, by tańczyć, tak jak jej zagrają, ale w tym wypadku trafił swój na swego. A poza tym, chodzi przecież o śpiew!
Doda to nie tylko laureatka wielu nagród muzycznych, ale postać doceniana również przez periodyki biznesowe jako jedna z najbardziej wpływowych gwiazd w Polsce. Zawsze podkreślała jak ważny jest rozwój artystyczny, przekonywała, że kolejne przedsięwzięcia to skok na głęboką wodę, ale jednocześnie szansa na wzbogacenie własnych umiejętności - stąd obok muzyki, pojawił się film oraz teatr. Teraz, zobaczymy i usłyszymy Dodę w pełnych rozmachu aranżacjach jej największych przebojów zagranych z orkiestrą, ale tradycyjnie możemy liczyć na niespodzianki! Tym bardziej, że nowa płyta, to obok autorskiego repertuaru, wspaniałe przeboje Maanamu, Maryli Rodowicz, Anny Marii Jopek czy Miley Cyrus. Kierownikiem muzycznym i aranżerem całości jest wspaniały kompozytor i aranżer Wojciech Zieliński, który stworzył aranżacje do ok. 1600 piosenek z repertuaru najwybitniejszych gwiazd polskiej sceny, pracując również przy bestsellerowych musicalach i realizacjach teatralnych. Doda z orkiestrą, to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń na polskiej scenie w 2019 roku, które pokaże kolejne, kto wie - może najbardziej niesamowite oblicze Dody.  Niepokornej, ale i niezwykle wrażliwej artystki. 
Trasa:Katowice 26 maja 2019Kraków 1 czerwca 2019 Gdańsk / Sopot 14 czerwca 2019 
Kup bilet na koncert już dziś i zobacz występ artystki na żywo!Koncert zostanie poprzedzony kampanią społeczno-informacyjną "Numery Twoich Przyjaciół 998 - 112"