Juwenalia Krakowskie 2019 w Krakowie

Koncert Juwenalia Krakowskie 2019 w Krakowie - 25-05-2019

Koncert Juwenalia Krakowskie 2019 w Krakowie

Miuosh , Krzysztof Krawczyk , ZEUS

25.05.2019 20:00

Kraków (Małopolskie) - Strefa Plaża AGH, ul. Rostafińskiego 4

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


25.05, Strefa Plaża AGH, ul. Rostafińskiego

?
Zeus
MIUOSH
KRZYSZTOF KRAWCZYK

***

BILETY:

ULGOWY (ważny tylko z legitymacją studencką)
20 / 30 zł - sprzedaż do 12.05 lub do wyczerpania I puli biletów / sprzedaż od 13.05

NORMALNY
40 / 50 zł - sprzedaż do 12.05 lub do wyczerpania I puli biletów / sprzedaż od 13.05

DOSTĘPNE POD LINKIEM:

https://ticketclub.pl/koncerty/strefa-plaza-agh-krzysztof-krawczyk-miuosh-strefa-plaza-agh-krakow-819/

Z okazji 100-lecia AGH dostępne będą również 4-dniowe karnety na wszystkie koncerty odbywające się na Strefie Plaża. Karnety będą do nabycia jedynie drogą internetową w cenie 60 zł. Będą przysługiwać wyłącznie studentom AGH z ważną legitymacją studencką. - DOSTĘPNE JUŻ WKRÓTCE

UWAGA!
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu normalnego
oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

Gotowy wzór do pobrania:
https://docs.google.com/document/d/1KYq5MPX7yBl6b8KZfd09UlvwAiczwW1dsJia2nfWTHM/edit?usp=sharing

***

KRZYSZTOF KRAWCZYK to niekwestionowany Król polskiej estrady, który w 2018 roku świętował jubileusz 55 lat na scenie. Jest autorem takich przebojów jak: "Parostatek", "Jak minął dzień", "Zatańczysz ze mną jeszcze raz", "Pamiętam Ciebie z tamtych lat", "Mój przyjacielu" oraz wielu innych chętnie śpiewanych podczas wszelkich spotkań i uroczystości. Uwielbiany przez wiele pokoleń Polaków, doceniony wieloma prestiżowymi nagrodami artysta, już 25. maja kolejny raz przypomni krakowskiej publiczności swoje największe przeboje. Ostatnimi czasy popularność piosenkarza znacznie wzrosła wśród młodej publiczności, a zwłaszcza studentów, co może świadczyć tylko o ponadczasowym charakterze jego muzyki.

***

MIUOSH, a właściwie Miłosz Borycki, urodzony w 1986 roku - raper, producent, właściciel wytwórni Fandango Records, reprezentant śląskiego rapu. W swoich tekstach często podkreśla przywiązanie do tego miejsca - przede wszystkim do Katowic. Na przestrzeni lat przeszedł niemałą metamorfozę. Od osoby związanej ze środowiskiem reggae, przez trueschoolowego rapera, po szeroko rozumianego artystę nagrywającego między innymi ze Smolikiem, Budką Suflera, Myslovitz.

Karierę solową Miuosh rozpoczął w 2007 roku. Od tego czasu po dziś dzień wydał 8 solowych albumów. Rok 2017 przyniósł ostatni album Miuosha "POP". Wydawnictwo przełamuje schematy myślenia o muzyce hip-hopowej, stanowiąc wypadkową twórczości Miuosha z wyjątkowymi muzykami reprezentującymi odmienne artystyczne rejony oraz doskonałymi polskimi producentami. Lata zaskakujących muzycznych kolaboracji zaowocowały płytą nad wyraz eklektyczną i pełną niestandardowych rozwiązań. Na płycie obok Miuosha pojawią się goście, którzy do tej pory nie byli kojarzeni z rapem. Te niezwykłe połączenia stanowią gwarancję niepowtarzalnych muzycznych doświadczeń.

Luty 2018 to odsłona nowego projektu ...
Miuosh oddał najlepsze utwory w swoim dorobku w ręce Andrzeja Smolika, a on nawet przez moment nie wahał się wymieszać na jednej scenie masy mocnego, rockowego i elektronicznego brzmienia z tym klasycznym, generowanym przez NOSPR. Owoc tej współpracy to półtoragodzinna, wielogatunkowa podróż, do której co chwilę dołączają kolejni wyśmienici goście.. Ciężko wymyślić coś mocniejszego.


Galerie