Koncert Wiedeński - Największe przeboje Johanna Straussa, najpiękniejsze arie i duety w Jarocinie

Bilety na koncert Wiedeński - Największe przeboje Johanna Straussa, najpiękniejsze arie i duety w Jarocinie - 20-10-2019

Koncert Wiedeński - Największe przeboje Johanna Straussa, najpiękniejsze arie i duety w Jarocinie

Koncert Wiedeński

20.10.2019 17:00

Jarocin (Wielkopolskie) - Jarociński Ośrodek Kultury, Plac FMR 1

537

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Sprawdź bilety

odczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch". Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu. Zapraszamy serdecznie!

Nota informująca o koncercie i jego opis są pomysłem i własnością firmy Tomczyk Art, os. reprezentująca - Jędrzej Tomczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Sprawdź bilety