Co Jest Grane 24 Festival 2019

2482

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Tęskno i Baranovski, Waglewski Fisz Emade, Daria Zawiałow, Smolik // Kev Fox, Mery Spolsky, Łąki Łan, Lao Che, Paweł Domagała

Czwarta edycja miejskiego festiwalu odbędzie się 14 i 15 czerwca na terenie Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

Na terenie Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie oraz na dziedzińcuodbędą się koncerty najlepszych polskich artystów, spotkania z artystami, warsztaty dla dzieci i inne atrakcje, a festiwalowiczów nakarmią i napoją najlepsze warszawskie knajpy i foodtrucki z całej Polski!

Dotychczas ogłoszeni artyści:
Paweł Domagała
Daria Zawiałow
Lao Che
Łąki Łan
BARANOVSKi
Mery Spolsky
SMOLIK / KEV FOX
EABS
Waglewski Fisz Emade
tęskno


Karnety i bilety dostępne na stronie: http://bit.ly/CoJestGrane24festival

Nie zabraknie miejsca na koce piknikowe i leżaki, a program festiwalu będzie wypełniony od godz. 15 do ostatniego koncertu!

Jak w ubiegłym roku dla wszystkich festiwalowiczów (osób posiadających bilet na festiwal) wszystkie wystawy w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski podczas trwania festiwalu są za darmo!

Dzieci do lat 12 i dorośli po 65 roku są zobowiązani do zakupu biletu za 1zł (bilet specjalny dostępny na stronie http://bit.ly/CoJestGrane24festival)
Osoby niepełnosprawne z potwierdzoną niepełnosprawnością są zobowiązani do zakupu biletu, a ich opiekun na festiwal wchodzi za darmo ( bilet specjalny dla niepełnosprawnego z opiekunem na jeden dzień lub karnet dostępny tu http://bit.ly/CoJestGrane24festival).

Więcej informacji i bilety na stronie: http://cojestgrane24festival.pl/o


Galerie