SAN LUIS TANGO - Koncert z pokazami TANGA ARGENTYŃSKIEGO w Szczecinie

Bilety na koncert SAN LUIS TANGO - Koncert z pokazami TANGA ARGENTYŃSKIEGO w Szczecinie - 23-05-2019

SAN LUIS TANGO - Koncert z pokazami TANGA ARGENTYŃSKIEGO w Szczecinie

Sanluistango

23.05.2019 19:00

Szczecin (Zachodniopomorskie) - Klub Lulu, ul. Partyzantów 2

79

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert i milongę pokoncertową uznanego  na całym świecie zespołu prosto z serca Argentyny.

Orkiestra San Luis Tango rusza w swoją jubileuszową 10-tą trasę  koncertową po Europie! W maju będzie gościć w Polsce. Poprzednie  dziewięć tras spotkało się z wyjątkowo ciepłym odbiorem publiczności. Repertuar opiera się na tangach najsłynniejszych kompozytorów, takich jak Anibal Troilo, Francisco Canaro, Astor Piazzolla czy Osvaldo  Pugliese. Zespół tworzą wybitni argentyńscy instrumentaliści, śpiewacy i  tancerze tanga o międzynarodowej renomie.

W 2016 roku SanLuisTango został nominowany do USA Fox Music Awards w  kategorii Najlepsza inspiracja/ fuzja folkowa za interpretację pieśni  poety Roberta Maño „Nasza tradycja”.

SanLuisTango jest laureatem licznych prestiżowych nagród:
– 2009 – Złoty Condor, najwyższe wyróżnienie wydane przez Międzynarodowy
Festiwal Tanga Fair Daract, San Luis, Argentyna,
– 2011 – pierwsza nagroda w kategorii zespół instrumentalny i objawienie  podczas Krajowego Festiwalu muzyki popularnej Baradero Argentyna,
– 2012 – pierwsza nagroda w Narodowym Festiwalu Cosquín, Cordoba,  Argentyna,
– 2016 – Sanluistango został nominowany do USA Fox Music Awards w  kategorii Najlepsza inspiracja/ fuzja folkowa za interpretację pieśni  poety Roberta Maño „Nasza tradycja”.

Oferujemy Państwu różne możliwości wydarzeń artystycznych:

KONCERT „todo es amor”
(wszystko jest miłością)
Muzycy i wokaliści orkiestry wraz z parą taneczną zabiorą Państwa prosto do Argentyny. Usłyszymy najsłynniejsze tanga tradycyjne, nowe aranżacje oraz poznamy argentyński folklor.
czas trwania: 1,5 h