Sieradzki Festiwal Muzykujących Rodzin

Bilety na Sieradzki Festiwal Muzykujących Rodzin

Sieradzki Festiwal Muzykujących Rodzin

różni wykonawcy

15.05.2019 18:00

Sieradz (Łódzkie) - Państwowa Szkoła Muzyczna I st., ul. Jana Pawła II 48

26

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


W Światowy Dzień Rodzin, 15 maja o godzinie 18:00 w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Sieradzu odbędzie się finałowy koncert Sieradzkiego Festiwalu Muzykujących Rodzin.
Weźmie w nim udział 10 muzycznie uzdolnionych rodzin. W ich wykonaniu usłyszymy bardzo zróżnicowany repertuar. Od utworów barokowych, poprzez kompozycje klasyczne, aż po muzykę filmową i wielkie, współczesne przeboje. Nie zabraknie również utworów skomponowanych przez Sieradzan.
W drugiej części koncertu wystąpią artyści scen łódzkich: Danuta Dudzińska, jej córka Justyna z mężem Piotrem Jakubowskim oraz rodzice Piotra, Iwona i Ireneusz. W programie koncertu znajdą się duety z „Księżniczki czardasza”, „Wesołej wdówki”, przeboje z musicali, pieśni Chopina, a w roku poświęconym Stanisławowi Moniuszce znajdzie się miejsce dla jego najpopularniejszych pieśni.
Organizatorem SFMR jest Towarzystwo Muzyczne FERMATA w Sieradzu przy finansowym wsparciu Urzędu Miasta w Sieradzu. W przedsięwzięciu uczestniczy również PSM I st. w Sieradzu. Medialnie Festiwal wspiera rozgłośnia „Nasze Radio”.
Zapraszamy wszystkich melomanów. WSTĘP WOLNY.