Przebojowe Opole - Jedziemy na Wakacje 2019 - rejestracja POLSAT

Bilety na koncert Przebojowe Opole - Jedziemy na Wakacje 2019 - rejestracja POLSAT - 30-06-2019

Koncert Przebojowe Opole - Jedziemy na Wakacje 2019 - rejestracja POLSAT

różni wykonawcy

30.06.2019 19:45

Opole (Opolskie) - Amfiteatr, Piastowska 14A

2746

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Już po raz drugi Opole rozpocznie wakacje w rytmie największych polskich i zagranicznych hitów. Koncert Przebojowe Opole po zeszłorocznym sukcesie wraca na deski Opolskiego Amfiteatru w świeżej i lekkiej formule. Zapraszamy na wieczór w towarzystwie prawdziwych gwiazd królujących na listach przebojów, wśród których pojawią się najwięksi artyści rodzimej i zagranicznej sceny. Wystąpią:
POLSKIE GWIAZDY:WilkiLanberryMaciej MaleńczukC-BoolKOMODO & SYKES EnejSen
ZAGRANICZNE GWIAZDYShaggyFilatov & Karas Jenny Berggren from ACE OF BASE
Jubileusz 50lecia pracy artystycznej  Krzysztofa Cugowskiego ze specjalnym udziałem Edyty Górniak oraz Ryszarda Rynkowskiego:
Współtwórca zespołu Budka Suflera, zdobywca muzycznych szczytów, atomowe gardło rock'n'rolla, charyzmatyczny wokalista, którego głosu nie da się zapomnieć. W tym roku Krzysztof Cugowski świętuje 50 - lecie pracy artystycznej. Z tej okazji zaprasza publiczność na swój jubileuszowy koncert w opolskim amfiteatrze. 30 czerwca na kultowej scenie zabrzmią największe przeboje artysty.Podczas koncertu wystąpią znakomici goście, którzy zaśpiewają w duecie z Krzysztofem Cugowskim. Na scenie pojawi się Edyta Górniak i Ryszard Rynkowski. Nie zabraknie również wirtuoza gitary Marka Raduli i pierwszego basisty Budki Suflera Janusza Pędzisza.Całość w oprawie muzycznej Zespołu Mistrzów, złożonego z doskonałych muzyków, którzy od ponad roku towarzyszą Krzysztofowi Cugowskiemu w jego trasie koncertowej. Na gitarze zagra Jacek Królik, na perkusji Cezary Konrad, na basie Robert Kubiszyn, na instrumentach klawiszowych Tomasz Kałwak.
Koncert poprowadzi Barbara Kurdej-Szatan oraz Maciej Rock i Maciej Dowbor, a za humorystyczną oprawę wieczoru odpowiadać będzie Kabaret Nowaki.