Tribute to Woodstock 69' - Tribute to Woodstock 1969 w Starym Klasztorze! we Wrocławiu

Bilety na koncert Tribute to Woodstock 69' - Tribute to Woodstock 1969 w Starym Klasztorze! we Wrocławiu - 14-06-2019

Koncert Tribute to Woodstock 69' - Tribute to Woodstock 1969 w Starym Klasztorze! we Wrocławiu

różni wykonawcy

14.06.2019 20:00

Wrocław (Dolnośląskie) - Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1

289

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


W tym roku przypada 50. rocznica legendarnego festiwalu Woodstock, który stał się jednym z symboli muzyki rockowej. Z tej okazji zapraszamy 14 czerwca do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na specjalny koncert  Tribute to Woodstock 1969!
Kultowe utwory artystów występujących na festiwalu Woodstock w 1969 roku przypomni zespół prowadzony przez Marka "Stinga" Popowa, znany publiczności z rewelacyjnego cyklu Gitarowe Riffy i Solówki Wszech Czasów w ramach Gitarowego Rekordu Guinnessa i  innych specjalnych projektów w Starym Klasztorze i Starej Piwnicy oraz zaproszeni wokaliści. Zagramy numery m.in. Janis Joplin, Carlosa Santany, Joe Cockera, Credence Clearwater Revival, Canned Heat i oczywiście, Jimiego Hendrixa. Pojawi sie też kilka utworów z kultowego musicalu "Hair". Gościnnie zaśpiewa Natalia Sikora, która wcieli się w postać Janis Joplin.
Bezpośrednio po woodstockowym  koncercie zapraszamy na "Oldskulowe After Party w Stylu Hippie", które rozkręcać będzie DJ Siwy na Letniej Scenie na Dziedzińcu Starego Klasztoru. Koncert odbędzie się w ramach WrocLove Fest 2019 odbywającego się corocznie z okazji Święta Wrocławia. Zaznaczcie w kalendarzach: 14.06.19 - Peace & Love @ WrocLove Fest!