Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Złoty Jubileusz 50 lat w Lublinie

Bilety na koncert Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Złoty Jubileusz 50 lat w Lublinie - 22-11-2019

Koncert Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Złoty Jubileusz 50 lat w Lublinie

Krzysztof Cugowski

22.11.2019 19:00

Lublin (Lubelskie) - Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


To będzie niezwykły rok w muzycznej drodze Krzysztofa Cugowskiego. Charyzmatyczny wokalista będzie świętował 50 - lecie swojej pracy artystycznej. I chociaż nie jest entuzjastą odznaczania kolejnych lat w kalendarzu, tym razem postanowił uczcić okrągłą rocznicę pracy scenicznej wyjątkową trasą koncertową pod tytułem "Złoty jubileusz 50 lat na 100%"

 

Krzysztof Cugowski przez większość swojej kariery związany był z Budką Suflera, którą założył wspólnie z Romualdem Lipko w 1974 roku, przebojem wchodząc na polską scenę muzyczną utworem "Sen o dolinie". Przez kolejne 40 lat artyści nagrali wspólnie kilkanaście albumów studyjnych  i koncertowych, w tym jeden podczas  jubileuszu 25-lecia zespołu, który miał miejsce w katowickim Spodku.

 

Podczas niezwykłego jubileuszowego koncertu, wokalista zabierze publiczność w pasjonującą podróż przez pięć dekad, pełną wielkich i niezapomnianych hitów, którymi dotąd zachwycają się rzesze słuchaczy. Każdy z Widzów usłyszy na żywo swoje ulubione przeboje z lat 70, 80, 90-tych oraz te współczesne z początku XXI wieku.

 

W jubileuszową trasę koncertową z Krzysztofem Cugowskim rusza Zespół Mistrzów złożony z wybitnych muzyków. Jak twierdzi Cugowski, lepszych już nie ma.

 

Na gitarze zagra Jacek Królik (Brathankowie.Grzegorz Turnau,Justyna steczkowska), na basie,bardzo ceniony kontrabasista Robert Kubiszyn, na perkusji Cezary Konrad, ( Anana Maria Joperk,Tornau ) na instrumentach klawiszowych Tomasz Kałwak. Zespół od ponad roku towarzyszy wokaliście i ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów przed polską i zagraniczną publicznością.

Zapraszamy  wszystkich miłośników doskonałej muzyki na magiczny, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju koncert żyjącej legendy polskiej sceny muzycznej - Krzysztofa Cugowskiego.