Festiwal Garaże: O.S.T.R., Paweł Domagała, Tragarze

Bilety na Festiwal Garaże: O.S.T.R., Paweł Domagała, Tragarze

Festiwal Garaże: O.S.T.R., Paweł Domagała, Tragarze

O.S.T.R. , Paweł Domagała , Tragarze

30.08.2019 17:00

Szczecin (Zachodniopomorskie) - Teatr Letni im. Heleny Majdaniec, ul. Fałata 2

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


O.S.T.R.
Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowany chartystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.
Autor 20 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 7 platynowych i 6 złotych płyt, w tym jednej podwójnie i jednej potrójnie platynowej. Czterokrotny laureat Fryderyka - Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody Bestseller Empiku 2016 oraz nagrody kulturalnej Onetu O!Lśnienia 2016 w kategorii muzyka popularna. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Jego płyty, wydawane z rozmachem w oprawie równej wydaniom specjalnym, wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS. W dniu 39. urodzin artysty ukazała się jego debiutancka autobiografia pt"Brzydki, Zły i Szczery".

PAWEŁ DOMAGAŁA
Na początku było marzenie – nagrać płytę. We współpracy z Łukaszem Borowieckim Paweł Domagała wydał album "Opowiem Ci o mnie". Autorem tekstów i muzyki jest Paweł, zaś o brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz (jest on również współautorem muzyki). Nie trzeba było długo czekać, by album okrył się podwójnym złotem. Single – "Jestem tego wart" i "Gdybyś była" w YouTube mają już około 14 milionów odtworzeń. "Opowiem Ci o mnie" towarzyszyła trasa koncertowa, a na życzenie publiczności odbyło się drugie tournee. Płytę można kupić jako CD i w wersji cyfrowej
Teraz Paweł z Łukaszem i zespołem pracują nad nową plytą "1984", której premiera w listopadzie 2018. Znane są już tytuły utworów, które znajdą się na nowym albumie.

TRAGARZE
to nowy projekt, z pogranicza hip-hopu, funky i reggae tworzony przez szczecińskich muzyków. W czwartek, 16 listopada 2017 roku odbędzie się premiera ich debiutanckiego albumu promowanego singlem Paranoje. Liderami zespołu są Chillu i Przemek Kazaniecki. W twórczej retro podróży towarzyszą im Pelo oraz dj Twister. Refleksyjne teksty na płycie zostały wzbogacone o cytaty z kultowych filmów i seriali z lat 70-tych i 80-tych. W nagraniach wzięli udział liczni goście, m.in. Bonson, Dominika Barabas, Robert Cichy, Kuba Kanp.


Galerie