Nico'ZZ - NicoZZ Band (Francja) w Gdyni

Bilety na koncert Nico'ZZ - NicoZZ Band (Francja) w Gdyni - 17-11-2019

Koncert Nico'ZZ - NicoZZ Band (Francja) w Gdyni

Nico'ZZ

17.11.2019 19:30

Gdynia (Pomorskie) - Blues Club, ul. Portowa 9

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Dla niektórych ludzi podziwiających artystę, a w szczególności muzyka, może to zrodzić pragnienie, by w podobny sposób inspirować innych. Nico'ZZ (pseudonim) odkrył to w sobie gdy miał zaledwie 8 lat. Będąc fanem legendarnego Donalda Kinseya (the Wailers) i Alberta Kinga, przeznaczył pierwsze kieszonkowe, by kupić swój pierwszy bluesowy album. Mimo, że to rzadko spotykane u tak małego dziecka, ale od tamtego momentu pasja do bluesa zaczęła wyznaczać Nico'ZZ jego życiową drogę. Odkąd pojawił się na scenie w wieku 14 lat, wykorzystuje muzykę, a w szczególności bluesa, jako środka ekspresji i poznawania samego siebie.
Nico'ZZ jako gitarzysta i piosenkarz, przy akompaniamencie zespołu Nico'ZZ Band, dzieli się z odbiorcami wyjątkowym wszechświatem, oferując ekscytujący i oryginalny dźwięk, nasycony bluesem, funkiem, a także R&B i rockiem. Na znak sukcesu Nico'ZZ miał okazję być częścią zespołu Donalda Kinseya, którego od dzieciństwa tak podziwia. I wisienka na torcie... Donald będzie również producentem utworu zapowiadającego następny album Nico'ZZ Band.
Współpracując z wieloma amerykańskimi artystami (włączając w to Tima Mitchela i LeBurna Maddoxa) oraz podróżując po całej Europie, Nico'ZZ nigdy nie zapomniał dlaczego gra muzykę dla siebie i innych.