Podkarpacka Gala Disco Polo - KROSNO 2019 - I Podkarpacka Gala DISCO POLO - KROSNO 2019 - PLAYBOYS & PIĘKNI I MŁODZI na jednej scenie !!!!

Bilety na koncert Podkarpacka Gala Disco Polo - KROSNO 2019 - I Podkarpacka Gala DISCO POLO - KROSNO 2019 - PLAYBOYS & PIĘKNI I MŁODZI  na jednej scenie !!!! - 13-10-2019

Koncert Podkarpacka Gala Disco Polo - KROSNO 2019 - I Podkarpacka Gala DISCO POLO - KROSNO 2019 - PLAYBOYS & PIĘKNI I MŁODZI na jednej scenie !!!!

Piękni i Młodzi , PLAYBOYS

13.10.2019 19:00

Krosno (Podkarpackie) - Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


I PODKARPACKA GALA DISCO POLO 2019

Piękni i Młodzi - polski zespół muzyczny założony w 2012 roku przez Magdę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego. Grupa określiła swoją twórczość jako Disco Polo, Dance i Pop-Rock. Przed założeniem własnej grupy, wokaliści występowali razem w innych zespołach muzycznych. Na początku swojej działalności jako trio występowali na wielu przyjęciach weselnych. W 2016 roku zespół wyraził chęć udziału w Krajowych Eliminacjach do 61. Konkursu Piosenki Eurowizji, do których zgłosili się z utworem "Na serca dnie". Ostatecznie nie zakwalifikowali się do finału selekcji. Następnie Piękni i Młodzi wydali w wersji fizycznej swoją debiutancką płytę pt. "Niewiara".

PLAYBOYS - to 3 młodych, skromnych uwielbiających scenę chłopaków! To jeden z najmłodszych zespołów disco-polo w Polsce! Choć istnieją od 2013 r. mogą pochwalić się wieloma nagrodami, a także niezliczoną ilością koncertów w Polsce i Zagranicą. Skąd nazwa? Odpowiedź jest bardzo prosta Playboys "Play-boys"- w przetłumaczeniu na język Polski - Grający Faceci, niektórzy wołają na nas Grające Chłopaki - koledzy - przyjaciele i niech tak zostanie!

ZAPRASZAMY - Zabawa gwarantowana !!!