Muzyczne Hity Elity - Jerzy Skoczylas z zespołem we Wrocławiu

Bilety na koncert Muzyczne Hity Elity - Jerzy Skoczylas z zespołem we Wrocławiu - 25-09-2019

Koncert Muzyczne Hity Elity - Jerzy Skoczylas z zespołem we Wrocławiu

Jerzy Skoczylas

25.09.2019 20:00

Wrocław (Dolnośląskie) - Sala Gotycka - Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


"Muzyczne Hity Elity" - śpiewa Jerzy Skoczylas z zespołem!

„Czego się boisz głupia”, „Do serca przytul psa”, "Kurna Chata"  czy "Bilans musi wyjść na zero" - te piosenki wrocławskiego kabaretu Elita śpiewała cała Polska.

Jan Kaczmarek, Andrzej Waligórski, Leszek Niedzielski, Stanisław Szelc i Jerzy Skoczylas stworzyli we Wrocławiu super-grupę, która zapisała się złotymi zgłoskami w historii nie tylko polskiego kabaretu, ale i polskiej piosenki.

25 września zapraszamy do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert "Muzyczne Hity Elity", w którym przypomnimy najważniejsze piosenki kabaretu Elita i Studia 202.

Znane wszystkim przeboje usłyszymy w nowych, specjalnie przygotowanych aranżacjach na pełny zespół pod kierownictwem Marka "Stinga" Popowa, znany publiczności z rewelacyjnego cyklu Gitarowe Riffy i Solówki Wszech Czasów w ramach Gitarowego Rekordu Guinnessa i innych specjalnych projektów w Starym Klasztorze i Starej Piwnicy.

Gospodarzem wieczoru oraz jednym z wykonawców będzie Jerzy Skoczylas - współzałożyciel Kabaretu Elita, autor i aktor Radiowego "Studia 202". Wspólnie z nim zaśpiewają młode i utalentowane wokalistki Agnieszka Damrych - wokalistka, finalistka konkursu The Voice of Poland i Marta Dzwonkowska - wokalistka, aktorka Teatru Muzycznego Capitol.

Podczas koncertu nie zabraknie wspomnień i okazji do wspólnego śpiewania.