Baranovski - Koncert Wojtka Baranowskiego - autora takich przebojów jak "Dym" czy "Luźno" w Koszalinie

Bilety na koncert Baranovski - Koncert Wojtka Baranowskiego - autora takich przebojów jak "Dym" czy "Luźno" w Koszalinie - 03-04-2020

Baranovski - Koncert Wojtka Baranowskiego - autora takich przebojów jak "Dym" czy "Luźno" w Koszalinie

Baranovski

03.04.2020 19:00

Koszalin (Zachodniopomorskie) - Teatr Muza Variete, ul.Morska 9

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Sprawdź bilety

BARANOVSKI - koncert w Koszalinie

Za projektem BARANOVSKI stoi Wojtek Baranowski, którego można pamiętać z udziału w programie The Voice Of Poland oraz takich przebojów jak "Dym" czy "Luźno". Artysta dał się poznać także z koncertów grupy XXANAXX, z którą do niedawna występował jako klawiszowiec i gitarzysta. Przyszedł jednak czas, by ten młody wokalista, muzyk i songwriter na nowo zaczął pisać swoją własną, autorską historię.  


Kiedy w 2018 r. BARANOVSKI odkrywał pierwsze karty, nie mógł spodziewać się, ile wydarzy się wokół niego w kolejnych dwunastu miesiącach. Tymczasem, już w debiutanckim sezonie udało mu się dwukrotnie wejść do top 20 najczęściej granych piosenek w radiu w Polsce!

Najpierw popularność zdobył singiel "Dym", który do dziś nie schodzi z wysokich rotacji wielu polskich rozgłośni. Jeszcze lepiej poradziła sobie kolejna piosenka BARANOVSKIEGO pt. "Luźno", która minionej jesieni spośród utworów śpiewanych po polsku w radiu ustępowała jedynie przebojom Dawida Podsiadło, Pawła Domagały i Orkiestry Męskiego Grania. Dodając do tego występy na scenach najważniejszych koncertowych wydarzeń w Polsce, na czele z Open'erem, Orange Warsaw Festivalem i Męskim Graniem śmiało można mówić o jednym z najbardziej udanych debiutów ubiegłego roku. Najlepszym potwierdzeniem tego nominacja do Fryderyka w kategorii "fonograficzny debiut roku".


W 2019 rok BARANOVSKI wszedł z kolejnym singlem zapowiadającym jego debiutancką płytę. Nie mniej chwytliwym i przyjaznym radiu, jak dotychczasowe propozycje, acz utrzymanym w zupełnie innym tonie. "Zbiór" to łagodna i nastrojowa piosenka, w której BARANOVSKI prezentuje się jako romantyczny wrażliwiec. Muzycznie zaś daje tu wyraz swojej sympatii do klasycznych brzmień w duchu vintage.


Bilety na wydarzenie w cenach: 50 zł (miejsce stojące), 60 zł (miejsce siedzące)

Sprawdź bilety


Galerie