TRIBUTE TO THE BEATLES – YESTERDAY w Warszawie

Bilety na koncert TRIBUTE TO THE BEATLES – YESTERDAY w Warszawie - 12-09-2019

Koncert TRIBUTE TO THE BEATLES – YESTERDAY w Warszawie

Żuki

12.09.2019 19:00

Warszawa (Mazowieckie) - TEATR CAPITOL, ul. Marszałkowska 115

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


 


Projekt „Tribute to The Beatles - YESTERDAY


 


    


     Muzyka Beatlesów - najlepszej Grupy w historii rocka - była inspiracją do stworzenia spektaklu „Tribute to The Beatles”. Spektakl zrealizowany z okazji 55- lecia pierwszego publicznego występu Beatlesów w składzie z Ringo Starrem oraz 30-lecia Zespołu ŻUKI, którego covery opisują ich drogę inspirowaną przez Wielką Czwórkę z Liverpoolu.


         Zespół ŻUKI występowal z wieloma światowymi gwiazdami  muzyki rock i pop w 16. krajach świata. Zagrali też w klubie Cavern w Liverpoolu. Mają za sobą ponad 4000 koncertów. Grali też koncerty z orkiestrami symfonicznymi u boku renomowanych dyrygentów.


           Wspólnie z Teatrem Witryna stworzyli spektakl będący połączeniem różnych form artystycznej ekspresji: teatru, muzyki, plastyki, multimediów i słownej narracji. To widowisko składające się z ciągu scenicznych impresji tworzących opowieść o miłości, tęsknotach i rozterkach dnia codziennego..to historia rozstań i powrotów sięgająca w przeszłość i dotykająca teraźniejszości.......buntownicza i nostalgiczna zarazem.....


   Muzyka Beatlesów jest na tyle uniwersalna, że można ją wpleść w każdą historię. Ich największe przeboje to jednocześnie obraz szerokiej panoramy historycznej. Obraz zmieniającej się rzeczywistości: świata, Polski....to sceniczna podróż do źródeł światowego rocka.....


 


Od premiery, która miała miejsce 1 kwietnia 2017 spektakl jest grany z powodzeniem przy kompletach publiczności.


   


Spektakl był prezentowany na scenie Bydgoskiej Opery, w słynnej Sali UAM w Poznaniu, w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy, w Toruńskich Jordankach i dwukrotnie w Teatrze Capitol w Warszawie.


 


Spektakl zostanie pokazany w Teatrze CAPITOL na Dużej Scenie


11 września 2019 roku o godzinie 19.00


 


Serdecznie zapraszamy!