SARSA #ZAKRYJTOUR2 2019 w Gdańsku

Bilety na koncert SARSA #ZAKRYJTOUR2 2019 w Gdańsku - 03-11-2019

Koncert SARSA #ZAKRYJTOUR2 2019 w Gdańsku

Sarsa

03.11.2019 19:00

Gdańsk (Pomorskie) - Klub Muzyczny Parlament, ul. Św. Ducha 2

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży ( aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
 
Trasa #ZAKRYJTOUR2 jest drugą częścią koncertów jesiennych po wielkim sukcesie trasy w 2018. To właśnie w tych datach usłyszymy utwory z albumu „Zakryj”, których do tej pory Artystka nie grała przed publicznością. Album zadebiutował na 4 miejscu listy OLIS i pozostał na niej przez 36 tygodni. Single z albumu pokryły się platyną ( ZAKRYJ ) i złotem ( TĘSKNO MI, CARMEN ).
 
Osobisty charakter krążka to jeden z najczęściej wymienianych atutów „Zakryj” w recenzjach. Pierwsze reakcje dziennikarzy są bardzo entuzjastyczne:
 
„Zakryj” to coś o wiele więcej niż przyzwoita płyta popowa. To naprawdę dobry materiał, który pokazuje, że od debiutu Sarsa stała się o wiele dojrzalszą piosenkarką. Świadomą tego, w jakim kierunku ma podążać jej kariera. Momentami mam wrażenie, że polski pop mocno kuleje, ale krążek „Zakryj” ma szansę polepszyć nadszarpniętą reputację tego gatunku w Polsce – Bartosz Sąder, Onet Kultura
 
Dużo dobrego trzeba powiedzieć o produkcji i pracy nad refrenami.  – Marcin Cichoński, „Wprost”
 
W produkcje włożono mnóstwo serca, czasu i cierpliwości. W album i każdy poszczególny utwór Sarsa tchnęła cząstkę swojej duszy. Uderza też szczerością i prawdą (…) – Paweł Markiewicz, All About Music