Ich Troje – jubileusz 25-lecie Ich Troje w Płocku

Bilety na koncert Ich Troje – jubileusz 25-lecie Ich Troje w Płocku - 02-06-2021

Koncert Ich Troje – jubileusz 25-lecie Ich Troje w Płocku

Ich Troje

02.06.2021 19:00

Płock(Mazowieckie) - Amfiteatr- Wzgórze Tumskie


Sprawdź bilety

Zapraszamy na wyjątkowy koncert zespołu Ich Troje w przepięknym Amfiteatrze Kadzielnia, gdzie Michał Wiśniewski będzie świętował swoje urodziny!

Nie trzeba nikomu przedstawiać tej trójki wyjątkowych ludzi - charyzmatycznego Michała, człowieka orkiestry - Jacka i Ania Świątczak - wokalistki, która po 10 latach przerwy na powrót zasiliła szeregi grupy.

Zespół Ich Troje przez 25 lat zagrał kilkaset koncertów w kraju i poza jego granicami, sprzedali blisko 12 milionów płyt. Michał skutecznie dbał o to, by koncerty były zawsze wyjątkowe i na długo pozostawały w pamięci uczestników - na scenie pojawiał się balet, huśtawka, motocykle, a kiedy trzeba było - wywoływali deszcz! Tym razem nie będzie inaczej!

Podczas koncertu usłyszymy znane i lubiane największe hity zespołu, takie jak "Powiedz", "A wszystko to…", "Zawsze z Tobą chciałbym być", "Wypijmy za to!", "Babski Świat", "Keine Grenzen", jak i wiele, wiele innych! A wszystko to okraszone barwnymi strojami i ciekawą choreografią - za którą na powrót odpowiedzialna jest Marta „Mandaryna” Wiśniewska!

Mandaryna specjalnie na tę okazję wystąpi również jako wokalistka, prezentując swoje hity takie jak „Every Night”, „You Give Love A Bad Name” czy „Good Dog Bad Dog”.

Możemy Was zapewnić, że to będzie niezapomniany koncert, a przepiękna sceneria kieleckiego amfiteatru z pewnością doda temu wydarzeniu prawdziwej magii!

Nie możecie tego przegapić!

Sprawdź bilety