Wielki Koncert Andrzejkowy - Elena Rutkowska & zespół Cygańskie Czary - Muzyczno-taneczne cygańskie show! w Białymstoku

Bilety na koncert Wielki Koncert Andrzejkowy - Elena Rutkowska & zespół Cygańskie Czary - Muzyczno-taneczne cygańskie show! w Białymstoku - 29-11-2019

Wielki Koncert Andrzejkowy - Elena Rutkowska & zespół Cygańskie Czary - Muzyczno-taneczne cygańskie show! w Białymstoku

Elena Rutkowska , Cygańskie Czary

29.11.2019 19:00

Białystok (Podlaskie) - Aula Szkoły WSSIZ , ul. Ciepła 40

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Niecodzienne wydarzenie, koncert estradowy - Cygańskie Czary. Muzyczno-taneczne widowisko pełne orientalnej zmysłowości, cygańskiego temperamentu, finezji hiszpańskiego flamenco, a dla duszy... romantycznych ballad. Elena Rutkowska gwiazda muzyki romskiej zaprasza do współpracy najlepszych w Polsce i Europie romskich muzyków. W programie pełnym wigoru i radości życia zabrzmią najwspanialsze utwory cygańskie. 


Cudowna autentyczna muzyka romska, śpiew i taniec, a także niesamowite stroje stwarzają niezapomnianą atmosferę i wprowadzają widzów w zaczarowany i tajemniczy świat Romów. Urok osobisty artystów zespołu "Cygańskie Czary" i ich interpretacja utworów gwarantują odbiorcy niezapomniane przeżycia, wspaniałą zabawę, oraz bezgraniczną miłość do cygańskiej muzyki.


Solistką zespołu "Cygańskie Czary" jest gwiazda muzyki romskiej Elena Rutkowska. Utalentowana aktorka o wielkich zdolnościach interpretacyjnych i muzycznych. Elena jest absolwentką Akademii Teatralnej w Kijowie. Pomimo, że w Polsce mieszka od kilku lat ma duży dorobek artystyczny i zdobyła sympatię widzów i słuchaczy. Zasłynęła z dramatycznej roli w serialu "Pitbull", gdzie była partnerką głównego bohatera filmu Andrzeja Grabowskiego. Widzowie także docenili brawurowo zagraną charakterystyczną rolę w serialu "Lokatorzy". Aktorka jest dobrze znana bywalcom warszawskiego teatru "Buffo". 


Wielki Koncert Andrzejkowy to wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością pozostanie na długo w Waszej pamięci i będzie idealną okazją do świętowania tego fascynującego wieczoru razem z nami! Koncerty Eleny Rutkowskiej z zespołem Cygańskie Czary w ostatnich latach zapełniały sale m.in. w Teatrze Palladium, Operze Bałtyckiej, Filharmonii Podkarpackiej, Teatrze Muzycznym w Łodzi czy Operze I Filharmonii Podlaskiej. 

Podczas Wielkiego Koncertu Andrzejkowego zabrzmią najwspanialsze i najsłynniejsze utwory cygańskie m.in: żywiołowe bałkańskie melodie znane z popularnych filmów Emira Kusturicy, utwory inspirowane kulturą romów rosyjskich jak "Oczy czarne", węgierskie czardasze, kultowe "Ore, ore", "Czajorije" czy hymn cygański "Gelem, gelem". Ognisty i temperamentny cygański taniec w wykonaniu tancerek zaczaruje i porwie do zabawy całą publikę!


Po zakończeniu koncertu będzie okazja do spotkania i rozmowy z artystami, zrobienia wspólnego pamiątkowego zdjęcia oraz zakupu płyty CD z podpisami muzyków.