„I dreamed a dream” – broadwayowski sen ELENY ROGER, koncert musicalowy w Białymstoku

Bilety na koncert „I dreamed a dream” – broadwayowski sen ELENY ROGER, koncert musicalowy  w Białymstoku - 26-11-2019

„I dreamed a dream” – broadwayowski sen ELENY ROGER, koncert musicalowy w Białymstoku

różni wykonawcy

26.11.2019 19:00

Białystok (Podlaskie) - Opera i Filharmonia Podlaska, ul. Podleśna 2

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Po raz pierwszy w Polsce, po raz pierwszy w Białymstoku, laureatka Oliver Award 2009 dla "Najlepszej aktorki musicalowej" za rolę w Edit Piaf w musicalu "Piaf" (do nagrody nominowana aż trzykrotnie).
ELENA ROGER to niekwestionowana gwiazda Broadway'u i West Endu, podbiła serca publiczności występując u boku Ricky'ego Martina w musicalu "Evita" wcielając się w główną rolę.
Grała także w takich produkcjach jak  ‚Nine’, ‚Piękna i Bestia’, ‚Skrzypek na dachu’, ‚Nędznicy’, oraz ‚Boeing-boeing’ czy ‚Passion’ w Londynie.
Wydała album „3001 Projekt Piazzolla” z utworami legendarnego kompozytora tanga- Astora Piazzolli.
 
Podczas koncertu oczaruje widownię swoimi interpretacjami utworów zarówno z „Piaf” i „Evity”, jak i „Nędzników”, „Nine” czy Piazzolli. Dla polskich słuchaczy przygotowuje także kilka niespodzianek. Będzie to prawdziwa uczta muzyczna nie tylko dla fanów musicalu, bowiem przy fortepianie artystce towarzyszyć będzie NICOLAS GUERSCHBERG, artysta, który już w wieku sześciu lat grał płynnie na fortepianie, a w wieku 12 lat uzyskał dyplom nauczyciela fortepianu, teorii i muzyki. Sześciokrotnie nominowany do Latin Grammy, laureat wielu nagród, występował w ponad 40 krajach, jest autorem muzyki symfonicznej, kameralnej i filmowej.
 


Galerie