Zenek Martyniuk - VI Świąteczna Gala Disco Polo - Gwiazda wieczoru Zenek Martyniuk! w Toruniu

Bilety na koncert Zenek Martyniuk - VI Świąteczna Gala Disco Polo - Gwiazda wieczoru Zenek Martyniuk! w Toruniu - 11-12-2021

Koncert Zenek Martyniuk - VI Świąteczna Gala Disco Polo - Gwiazda wieczoru Zenek Martyniuk! w Toruniu

Akcent , Zenon Martyniuk

11.12.2021 18:00

Toruń(Kujawsko-pomorskie) - Hala Sportowo-Widowiskowa - Toruń Arena


Sprawdź bilety

Zenek Martyniuk, to prawdziwa legenda na scenie. To niekwestionowany Król muzyki Disco Polo i najpopularniejszy wykonawca tego ratunku muzyki. Od 30 lat występuje niezmiennie na scenie muzycznej z zespołem Akcent. To autor największych ponadczasowych hitów Disco Polo, jak np: Przez twa oczy zielone, Przekorny los, Królowa życia. O jego popularności świadczą miliony wyświetleń na YOU TUBE, błyskawicznie sprzedające się bilety na koncerty oraz ogromne rzesze fantastycznie bawiącej się na koncertach publiczności.


Przez cały czas zespól zaskakuje kolejnymi wielkimi hitami i nie słabnie jego popularność. Kolejny wielki hit "kochana wierzę w miłość". Gdziekolwiek występuje brawom i owacjom nie ma końca. Tak więc z pewnością Koncert Jubileuszowy Zenka Martyniuka, zgromadzi na hali jak zawsze ogrom publiczności, bo czeka nas wieczór pełen hitów, porywającej muzyki i fantastycznej atmosfery do tańca i zabawy.

Wystąpią:
Zenek Martyniuk
After Party
Clasic
Mig


Sprawdź bilety