FastLove, a tribute to George Michael w Szczecinie

Bilety na koncert FastLove, a tribute to George Michael w Szczecinie - 30-11-2023

Koncert FastLove, a tribute to George Michael w Szczecinie

Fastlove : A Tribute to George Michael

30.11.2023 19:00

Szczecin(Zachodniopomorskie) - Netto Arena


Kup bilet KupBilecik 19:00

Kup bilet Bilety24 19:00

Kup bilet Eventim 19:00 - FastLove - a tribute to George Michael

Kup bilet eBilet 19:00 - FastLove, a tribute to George Michael

Kup bilet Biletyna 19:00

Kup bilet BiletyFM 19:00

Kup bilet Abilet 19:00

Kup bilet Abilet 19:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 43 miesięcy
Do wydarzenia 184 dni
Wyprodukowane z niezwykłym rozmachem show FastLove oddaje hołd życiu i twórczości George'a Michaela. Andrew Browning - odtwórca roli wielkiego artysty, wyruszył w trasę w 2017 roku. Od tamtego czasu zagrał już na 250 koncertach, a trasa nie wydaje się mieć końca, bo show cieszy się niezwykłą popularnością. Widzowie na całym świecie zapełniają stadiony, by zaznać całej gamy wzruszeń i dobrze się bawić!

Przedsięwzięcie od początku było skazane na sukces dzięki odtwórcy roli George'a Michaela. Browning, wcielający się w postać gwiazdy z niezwykłą autentycznością, oddaje charyzmę legendarnego piosenkarza. Jego show nie odstaje od oryginalnych koncertów George'a Michaela. Podobieństwo fizyczne i talent wokalny zdecydowanie temu sprzyjają.

To właśnie z powodu tego łudzącego podobieństwa w 2006 roku Andrew został zaproszony do wzięcia udziału w teledysku do utworu "As", w którym wystąpił u boku zdobywczyni Grammy Award, soulowej piosenkarki Mary J Blige oraz samego George'a Michaela.

Ta współpraca otworzyła przyniosła mu rozpoznawalność, która ostatecznie doprowadziła do współpracy z Jamesem Taylorem - twórcą i producentem
"FASTLOVE".

Ponadto "FASTLOVE" współtworzy obsada wokalistów, tancerzy, band oraz zespół artystów, którzy razem niestrudzenie pracowali nad tym, by wykreować autentyczny dźwięk oraz porywającą oprawę wizualną, przenoszącą w świat muzyki byłego lidera Wham! 

"FASTLOVE" podbija serca fanów na wszystkich kontynentach, zdobywając entuzjastyczne recenzje oraz uznanie publiczności, a show pozostaje w ciągłej trasie, po raz kolejny już objeżdzając świat. W 2020 roku Fastlove po raz pierwszy zawita do Polski i z pewnością będzie to muzyczne wydarzenie, którego żaden fan George'a Michaela nie powinien przegapić.