MUZYKOŁAJKI, smyki dla smyków. Koncert Orkiestry Antraktowej Teatru Polskiego w Poznaniu

Bilety na koncert MUZYKOŁAJKI, smyki dla smyków. Koncert Orkiestry Antraktowej Teatru Polskiego w Poznaniu - 08-12-2019

MUZYKOŁAJKI, smyki dla smyków. Koncert Orkiestry Antraktowej Teatru Polskiego w Poznaniu

Orkiestra Antraktowa Teatru Polskiego w Poznaniu

08.12.2019 15:00

Poznań (Wielkopolskie) - Teatr Polski, ul. 27 Grudnia 8/10

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Z okazji zbliżających się Mikołajek Orkiestra Antraktowa Teatru Polskiego w Poznaniu przygotowała muzyczny prezent dla najmłodszych melomanów. Zapraszamy grzeczne, jak i mniej grzeczne smyki!
Nie chowajcie idealnie wypastowanych dla Mikołaja bucików! Wykorzystajcie ich blask i załóżcie je na niedzielny, popołudniowy koncert! W programie znajdziemy zimowe utwory przyjazne dla młodego, kształcącego się ucha.
Nie będzie to zwyczajny mikołajkowy występ. Tym razem nauczymy się słuchać muzyki wszystkimi zmysłami, użyjemy naszej wyobraźni, a może też… wiedzy matematycznej!
Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma książeczkę „Elementarz Koncertowykoncertowy”, która pozwoli na samodzielnie kontynuowanie muzycznych przygód w domu.
Za wyjątkową animację koncertu będzie odpowiadać autorka książeczki Ewelina Chatłas.
Dla małych smyków zagrają muzyczne smyki Orkiestry Antraktowej Teatru Polskiego w Poznaniu pod batutą Adama Domurata.
***
Po koncercie zapraszamy na godz. 17.00 na spektakl „27 grudnia” w reż. Jakuba Skrzywanka – uniwersalna baśń dla młodzieży, związana związaną z Powstaniem Wielkopolskim. Opierając się na realnych dokumentach i archiwach dotyczących grudniowego buntu, zastanowimy się: czym jest wspólnota, jak wpływa na nią strach, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, ale też czym są wzajemna uczciwość i odpowiedzialność?
Aby wziąć udział w spektaklu należy zakupić osobny bilet.