Sylwia Grzeszczak & Liber & InoRos - MEGA energetyczny koncert na DZIEŃ KOBIET! w Katowicach

Bilety na koncert Sylwia Grzeszczak & Liber & InoRos - MEGA energetyczny koncert na DZIEŃ KOBIET! w Katowicach - 06-03-2020

Sylwia Grzeszczak & Liber & InoRos - MEGA energetyczny koncert na DZIEŃ KOBIET! w Katowicach

Sylwia Grzeszczak , Liber , InoRos

06.03.2020 20:00

Katowice (Śląskie) - Spodek, Al.Korfantego 35

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Sylwia Grzeszczak
Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Słynąca z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity. Najnowszy to Rakiety. Sylwia Grzeszczak odpala "rakiety" i zabiera nas w kolejna muzyczną podróż. Nowy, długo wyczekiwany singiel nawiązuje do pierwszych lotów ludzi na Księżyc, mówi o wielkich marzeniach, przekraczaniu własnych granic. Ma to swoje odzwierciedlenie również w muzyce, artystka postawiła na nowe, innowacyjne brzmienia połączone z rockowym pazurem, jaki od dawna daje się wyczuć na jej koncertach.

A taki koncert zagramy dla Was już 6 marca 2020 roku w katowickim Spodku! WIĘCEJ !!! Do Artystki dołącza LIBER z zespołem InoRos - będzie się działo !

LIBER & InoRos
To niepowtarzalne zderzenie folku z rapem, tradycyjnego góralskiego brzmienia z nowoczesną produkcją muzyczną. Historia ich współpracy ma swój początek w 2012 roku, gdzie nagrali piosenkę na Euro 2012 - Czyste Szaleństwo. Ich najnowsze propozycje to "Piękne życie"  oraz "Piątunio".  Muzykę do utworu stworzyła Sylwia Grzeszczak z zespołem InoRos natomiast słowa napisał Marcin "Liber" Piotrowski. W teledysku gościnnie wystąpił kabaret Paranienormalni. Wakacyjny przebój pt. "Piątunio" wyjaśnia wprost który z dni w tygodniu jest najważniejszy. Te dwa utwory cieszą się ogromną popularnością, już teraz mają ponad 8 milionów wyświetleń!