AGA ZARYAN Christmas Songs w Dzierżoniowie

Bilety na koncert AGA ZARYAN Christmas Songs w Dzierżoniowie - 20-01-2020

Koncert AGA ZARYAN Christmas Songs w Dzierżoniowie

Aga Zaryan

20.01.2020 19:00

Dzierżoniów (Dolnośląskie) - Dzierżoniowski Ośrodek Kultury, ul. Świdnicka 23

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Zmysłowy głos Pierwszej Damy Polskiego Jazzu, selekcja ponadczasowych evergreenów o tematyce świątecznej oraz towarzystwo wytwornego zespołu European Jazz Sextet na koncercie we Wrocławiu oraz European Jazz Quarter na koncercie w Dzierżoniowie. To kwintesencja koncertu „Christmas Songs”.

Wokalistka swoim śpiewem przeniesie nas w atmosferę pełną świątecznej aury i bożonarodzeniowego uniesienia. Olbrzymimi atutami występu będą wytrawny akompaniament zespołu European Jazz Sextet oraz wyjątkowy wybór utworów. Usłyszą Państwo m.in. radosne „Santa Claus Is Coming To Town”, „Jingle Bells”, które będą się uzupełniać z pełnym zadumy „Someday at Christmas” czy nastrojowym „The Christmas Song”.

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi, smakowi i podejściu do śpiewania z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.
Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym. Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności.